תוספי תזונה
29 באוקטובר 2014
אנחנו מושלמים באי השלמות שלנו
3 בנובמבר 2014

אל תוותרו על הסיכוי ליצירת זוגיות מאושרת

אל תוותרו על הסיכוי ליצירת זוגיות מאושרת / נויה אור יהב

לא משנה בני כמה אתם לעולם, לעולם, לעולם אל תוותרו על הסיכוי ליצירת זוגיות מאושרת 

לכל מקום אשר אני הולכת אני פוגשת אנשים ….. ותרנים : ותרני חדר כושר, ותרני אורח חיים בריא, ותרני החיים של עצמם משמע, אילו שוויתרו לגמרי על החיים של עצמם וזקוקים לאישורים של אחרים כדי לחיות את החיים של מישהו אחר ולא שלהם. ותרי החיים בשלב הסופי של חייהם, כל הזמן במקצוע שלי אני עוזרת לחולים לגבש תפיסות עולם חדשות ושונות בנוגע למחלתם ונותנת להם דפוסי חשיבה שהם לא הכירו קודם לכן ואומרת להם שבמקרים מסוימים המחלה זה הדבר הכי טוב שיכל היה לקרוא להם בחיים כי הרבה מטופלים בעקבות מחלתם שינו לגמרי את החיים שלהם ריפאו את הנפש שלהם והבריאו מהמחלה.

כאשר אני מטפלת במטופלים גוססים שנלחמו על הרצון שלהם לחיים ובשלב הסופי של חייהם הם אומרים לי נויה זהו אני על החיים ויתרתי לא רוצה חיים כאלה אני לגמרי מבינה אותם ולא מנסה לשכנע אותם לעשות משהו אחר, אני מקשיבה להם, תומכת בהם ובמשפחתם עד הרגע האחרון לחייהם.

אולם, הותרנים הכי גדולים שאיי פעם שהכרתי הם ותרני זוגיות אילו שוויתרו לגמרי על הסיכוי ליצור זוגיות מאושרת. ביום חתונתי השנייה שהייתי בגיל 35 נשמה טהורה אחת אמרה לי היי נויה תראי מה זה את בת 35 והתחתנת כבר פעמיים ואני בת 42 ואפילו פעם אחד לא התחתנתי. אני עניתי לה את יודעת למה הצלחתי להתחתן פעמיים בגיל 35 והפעם אני מאושרת בגלל שלא ויתרתי על זוגיות טובה ועשיתי את הכול אבל הכול כמיטב יכולתי כדי למצוא את בן הזוג הראוי לי בניגוד אלייך שפשוט ויתרת על זוגיות.

יש לי הרבה חברות רווקות בנות 35-55 שיצאו לדייטים בודדים התאכזבו וויתרו לגמרי על הסיכוי להיות בזוגיות ולחוות זוגיות מאושרת ואיך שלכל נשמה יש מה לחלוק עם האחרים כך, אני חולקת את הסיפור האישי שלי כאן איתכם הסיפור שלי נקרא איך לא ויתרתי על הסיכוי ליצירת זוגיות מאושרת.

הדבר הראשון שעשיתי הוא שהבנתי שאין חובה להישאר במערכת יחסים אם היא לא איכותית ולא משרתת את שני הצדדים ולכן החלטתי להתגרש מבעלי דאז בצורה יפה ומעוררת השראה. מניסיוני הרב אני יודעת שהרבה פעמים אנשים נשארים במערכות יחסים לא מספקות ולא טובות רק בגלל כוח האינרציה, הנוחות, ההרגל, הפחד מלהיות לבד או הפחד משינוי ומהלא נודע. עוד דבר שהבנתי שאין היום אביר על סוס לבן אפילו אביר על חמור לא ראיתי:)) ואין דבר כזה גבר מושלם או אישה מושלמת או זוגיות מושלמת.

הדבר השני שעשיתי לאחר גירושיי הוא הכרת נויה החדשה ובנייה והעצמה של נויה : קראתי המון ספרים, השתתפתי פעם אחר פעם בסדנאות, קורסים להעצמה, הלכתי לדיאטנית, התחלתי לעשות כושר ולחיות אורח חיים תקין ובריא, והתחלתי להיות בקרבם של אנשים חכמים מעצימים אנרגטיים ומעוררי השראה. בתהליך הזה הכרתי לעומק את עצמי ובניתי את האני החדש שלי.

הדבר השלישי שעשיתי שהוא הכי חשוב בעצם הוא שהאמנתי שאני באמת ראויה לזוגיות טובה ולבן זוג נפלא הדבר הרביעי שעשיתי כתבתי מטרה על דף עד תאריך כזה וכזה וכתבתי איזה בין זוג אני רוצה תכונות שלו וכדומה וכתבתי גם אילו תכונות של בין הזוג בשום פנים ואופן אני לא יסבול 365 ימים בשנה עם אותו הגבר : יהירות, שחצנות, שתלטנות, אגואיסטיות, נכות רגשית ומשעממים תתחת.

לאחר מכן תליתי 3 תמונות מול המיטה שלי התמונות הללו היו של זוג מאוהב. והתחלתי לעשות עשייה שזה בעצם הדבר המרכזי שעשיתי יצאתי לדייטים מאתרי הכרויות מהפייסבוק ומחברים שהכירו לי עבדתי היטיב על ההופעה החיצונית שלי שהיא בעצם חשובה קודם כל לעצמי וגם לגבר כי גבר מתאהב באישה חיצונית ואישה מתאהבת בגבר פנימית. יצאתי למאות דייטים 300 במספרם ספגתי הרבה עלבונות, ביקורות, מכאובים, כאבי לב, לא נשארו לי דמעות והלב שלי התנפץ לרסיסים אבל, מכל מה שנאמר לעיל הצלחתי לבנות תשתית מצוינת לזוגיות וכל דייט שלא הלך לי רק קירב אותי למערכת היחסים המוצלחת שהצלחתי ליצור בסופו של דבר לאחר 4 שנים של אמונה ועשייה. דווקא בפייסבוק הכרתי את בעלי השני אמרתי לכם לא פעם שהפייסבוק זה הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים.

אני מאמינה באמונה שלמה שבן הזוג המיוחד/ בת הזוג המיוחדת שיכולים להאיר אתכם מבפנים חיים וקיימים אומרים שהזיווגים נעשים בשמיים אבל ויש אבל גדול הם מתקיימים עלי אדמות אני חושבת שכמו שאנחנו יוצרים את התסריט של החיים שלנו ככה אנו גם יוצרים את הזוגיות שלנו. טיפול זוגי .

בהצלחה רבה מחזיקה לכם אצבעות הלוואי שהשנה תמצאו את המיועד/ מיועדת שלכם.