אל תוותרו על הסיכוי ליצירת זוגיות מאושרת
3 בנובמבר 2014
טיפול נטורופתיה
5 בנובמבר 2014

אנחנו מושלמים באי השלמות שלנו

אנחנו מושלמים באי השלמות שלנו / נויה אור יהב

את בעלי שי היהלום הבעל השני והאחרון הכרתי דרך הפייסבוק אחרי שיצאתי ל 300 דייטים

בעת שדיברנו בפייסבוק הוא סיפר לי שהוא לא שומע מגיל שנה והוא לקוי שמיעה ושיש לו מכשירי שמיעה הוא שאל אותי אם זה יפריע לי חשבתי לעצמי שאני כבר לאחר תהליך שאני מסוגלת להכיל אנשים שונים ממני ויודעת בהחלט שאי השלמות מקנה משמעות עצומה לחיינו והוא אוצר יקר ערך הטומן בחובו את שערי המעבר לגרסאות נעלות יותר של בני האדם שהנני כעת .

ועם להגיד את האמת גם אני לא מושלמת אני מכורה לפייסבוק, לשוקולד ולבמבה, אני לא יודעת לשחות, עברתי טסט שביעי ועדיין לא יודעת לנהוג, לא טובה בניווט ודרכים, אם שולחים אותי לדרום אמריקה אני מגיעה לדרום אפריקה והכי אני גרועה זה בחניות אין יותר גרועה ממני בארץ.

התקשורת שלי ושל שי היא תקשורת דרך העיניים ודרך השפתיים זאת התקשורת הכי אמיתית שיש

 הרי אי אפשר לשקר לאדם כזה במהלך חודשי החברות שלנו ובמהלך הנישואים אני הפכתי את הליקוי שמיעה של שי לדבר חיובי לדוגמא אני קמה בארבע בבוקר יכולה לשמוע מוזיקה בפול ווליום כי לשי זה בטוח לא מפריע זה מפריע רק לשכנים כי הם רוצים לזרוק אותי מהחלון בלי מצנח

 כאשר אנחנו רבים אני יכולה לכבות את המכשירים שלו או להוריד לו אותם וככה אנחנו מפסיקים לריב

אני מודה לאלוהים שנתן לי את שי לחיי הוא גבר מדהים, חתיך, אכפתי, נדיב, חכם, אמיתי, נאמן, בעל אינטליגנציה רגשית גבוהה, הוא הבוגר בבית למרות שהוא צעיר ממני בשנתיים וכל מה שאני קונה לו הוא מחליף.  (אתם שואלים אם מצאתי אותו אחרי טיפול זוגי)

רק בזכות ה 300 דייטים שעברתי אני יודעת להעריך היטיב את שי בפגישה הרביעית אמרתי לשי תקשיב אני אישה רצינית במערכת יחסים אבל לא מתחתנת יותר עם אף אחד והוא אמר לי תקשיבי את תתחתני עוד פעם אחת איתי וזהו.

מעולם לא ביקשתי גבר עשיר או שהתעניינתי בנכסיו של הגבר שיצאתי איתו אני רחוקה מאוד מלהיות אישה חומרנית ואני מאושרת בחלקי וחושבת שמי שחי בצורה פשוטה חי בעצם הכי טוב.