תקציר ספר שיטת לוסקי
20 באוגוסט 2013
המשולש הקדוש
20 באוגוסט 2013

דמותו של אברהם במקרא

דמותו של אברהם במקרא

 לפני כשלושת אלפים ושמונה מאות שנה, בשנת 1812 לפני הספירה, בדור ה- 20 לבריאת העולם נולד באור כשדים ילד פשוט על ידי האור. הילד היה לימים רועה הצאן. על פי המדרש כאשר היה בן 3 כבר ידע שלשמש ולירח ולארץ יש בורא אחד, הילד גילה את האלוהות והיה האדם שקבע את האמונה באל אחד. אביו של רועה הצאן היה עובד אלילים וגם היה מתפרנס מייצור פסלים. מסופר כי רועה הצאן הצעיר היה שובר בלילה את הפסלים שאביו היה מייצר ביום. כאשר שאל אותו אביו אם הוא יודע מה קרה לפסלים הוא היה עונה שהם נלחמו בניהם בלילה והרגו אחד את השני. אברהם, אביו תרח ואחיינו לוט עוזבים את אור כשדים בדרך לכנען ומתיישבים בחרן. בחזונו של רועה הצאן היה ייעוד והוראה מפורשת לצאת את בית אביו ואימו ואת ארץ מולדתו, וללכת אל המקום שאליו יוביל אותו האור. ההארה שהייתה לאברהם היא לנטוש את כל מה שהיה בעבר ולצאת מעצמו ומהאמונות הישנות שעליהם התחנך, לנפץ את השקר ולהפיץ את הבשורה החדשה באל האחד ובאחדותו של היקום.אברהם היה איש עסקים מצליח ואמיד, איש חסדים שנתן בנדיבות ודאג לכל העולם סביבו. כך הוא התערב וביקש רחמים על סדום ועמורה וכך הסתכן במלחמה בארבעה מלכים כדי השיב את לוט אחיינו משוביו. אברהם עמד בעשרה מבחנים קשים כדי לבסס את אמונתו. ההתנסות הראשונה הייתה עקדת יצחק.
במעשיו הפך אברהם לאבא של כל האבות ושל כל הדתות.
אברהם חידש את ברית המילה בעצמו וצאצאיו, יצחק בנו משרה וישמעאל מהגר המשיכו במסורת זו עד היום.
ספר יצירה המיוחס לאברהם אבינו הוא הזרע שמכיל את כל הידע האנושי שמסר אברהם אבינו לדורות הבאים, ספר יצירה הוא ספר הדרכה להבנת סודות החיים.
שלוש צלעות לביצוע תהליך האבחון והטיפול בהיבט הקבלי של שיטת לוסקי הוא המשולש הקדוש: אלוהים חיים, מים חיים, עץ חיים.
"ג' נקראו חיים אלהים חיים מים חיים עץ החיים."

לוסקי
לוסקי
ד"ר דני לוסקי PhD - יוצר ומפתח שיטת לוסקי. מפתח מבחני איטליגנציה i32. ראש מכללת לוסקי. יו"ר הלשכה למקצועות בריאות משלימים, מנטור של מנהלי עסקים בכירים במשק. מטפל בשיטת לוסקי - רפואה משולבת - טיפול במחלות וכאב, טיפול זוגי, טיפול משפחתי, טיפול בחרדות, טיפול בדיכאון, טיפול בהפרעות אכילה. ד"ר לוסקי כתב 17 ספרים בנושאי חינוך, זוגיות, בריאות וסודות ההצלחה. 054-4497799
לחץ לכניסה
יש לך שאלה? לחץ כאן >
יש לך שאלה? אני זמין כעת בווטסאפ