האדם כמקור היצירה

האדם כמקור היצירה

אינטליגציות של: רצון חופשי, חוכמה, אור וראיה.
הדיון הער במהות האינטליגנציה, והמהפכה שחוללו שטרנברג וגארדנר בתפיסת האינטליגנציה, מאפשרת את הופעתה של "תבנית" שלושים ושתים האינטליגנציות על פי ספר יצירה, המבקשת לתפוס מקום בדיון על הגדרת פוטנציאל האינטליגנציות האנושי. תבנית הפוטנציאל האנושי על פי ספר יצירה היא תבנית הרפואה המשולבת (לוסקי 2005).
שלושים ושתים האינטליגנציות הם חוקים באמצעותם בורא כל אדם את מציאות חייו. האינטליגנציות הם הכלים והאורות של שיטת לוסקי. הם אמנות האבחון וחוכמת הטיפול.
שיטת לוסקי היא שיטה חינוכית טיפולית רב תחומית, ייחודית לאיזון גוף נפש דרך שלושים ושתים האינטליגנציות בשילוב אמנויות. ספר יצירה המיוחס לאברהם אבינו הוא המקור, המצע והבסיס שעליו פותחה השיטה. אנו מתייחסים למצבים המשפיעים על חוסר איזון כקרקע להתפתחותן של מחלות ותקלות, מכאן ששמירה על איזון היא דרך לשמירה על הבריאות ועל איכות חיים.
שלושים ושתים האינטליגנציות כשיטה הצומחת מחוכמת הקבלה של ספר יצירה שואפת להרמוניה דרך האדם השלם ורואה את האדם כמקור היצירה. מקורות הריפוי והתיקון נמצאים במשאבים הטבעיים ובאדם עצמו. הגוף הוא מראה של הנפש, אדם הוא מראה של הסביבה וההתנסויות שלו. דרך המשוב והמראה ניתן להבין את המציאות המתהווה, איך ולמה זה קורה, כדי ליצור עולם טוב יותר עבור כל אחד. תיאורית שלושים ושתים האינטליגנציות היא אמנות מתהווה ומשתנה הרואה את האדם במרכז היצירה וכמקור היצירה.
נתיבות החוכמה על פי ספר יצירה הן אופן הפעולה וגם דרך הפעולה, הן המקום וגם הזמן, הן התבנית וגם תוכן התבנית, הן נתיבות החוכמה וגם החוכמה עצמה. הן היוצר וגם היצירה עצמה. שלושים ושתים האינטליגנציות הם מערכת חוקים השולטים בכל הבריאה באמצעותם נוצר האדם השלם ובאמצעותם אדם יוצר את עולמו.

לוסקי
לוסקי
ד"ר דני לוסקי PhD - יוצר ומפתח שיטת לוסקי. מפתח מבחני איטליגנציה i32. ראש מכללת לוסקי. יו"ר הלשכה למקצועות בריאות משלימים, מנטור של מנהלי עסקים בכירים במשק. מטפל בשיטת לוסקי - רפואה משולבת - טיפול במחלות וכאב, טיפול זוגי, טיפול משפחתי, טיפול בחרדות, טיפול בדיכאון, טיפול בהפרעות אכילה. ד"ר לוסקי כתב 17 ספרים בנושאי חינוך, זוגיות, בריאות וסודות ההצלחה. 054-4497799
לחץ לכניסה
יש לך שאלה? לחץ כאן >
יש לך שאלה? אני זמין כעת בווטסאפ