הבריאה האנושית כשיקוף הזיכרון המשפחתי הקולקטיבי ה- DNA הרגשי

הבריאה האנושית כשיקוף הזיכרון המשפחתי הקולקטיבי ה- DNA הרגשי

 בריאות הנפש של האדם לא רק משקפת את ההיסטוריה הרגשית האישית (מיום היוולדו) היא גם כן משקפת את ההיסטוריה הרגשית של הקודמים לו בשושלת המשפחתית. היסטוריה זו מוטבעת בתת-מודע המשפחתי הקולקטיבי ולא רק מורכבת מקונפליקטים וטראומות עכשוויים אישיים בלתי פתורים, אלא מאלה המועברים בירושה רגשית מדור לדור בשרשרת אנושית דרך קרובי משפחה לפי האינסטינקט הבסיסי של "נאמנות רגשית משפחתית". 
לאור הנאמר מפתח ריפוי המחלות הוא פונקציה של איתור התאונות הרגשיות המשפחתיות ונטרול השפעתן מהזיכרון הרגשי הקולקטיבי. תפקיד המכריע של פסיכותרפיה הוליסטית הוא לכוון וללמד את המטופל לזהותן ולהתנתק מהן רגשית בכדי להיוולד מחדש וליצור היסטוריה רגשית אינדיבידואלית וכתוצאה מכך לעצור את מעגל הקסמים של העברת מסרים רגשים של טראומות וקונפליקטים בלתי פתורים ע"י טרנספר לדורות הבאים.  שינוי דינאמיקה פסיכו-גנאלוגית משפחתית הוא הסוד למניעתן וריפוין של מחלות הן במישור הנפשי והן במישור הפיזי .
אמצעי ריפוי העומדים לרשות המטפל רבים. אחד מהם הוא סימולציות של סיטואציות קונפליקטואליות או טראומטיות שהמטפל הצליח לאתר בשושלת הגנאלוגית. החלפת תפקידים במצבים אלה חיונית ביותר ומביאה לידי מודעות מלאה את כל האספקטים של הקונפליקטים או טראומות מכל זווית אפשרית. תת-מודע של המטופל מקבל מסרים חדשים מראיה יותר אובייקטיבית ומפנה דפוסי חשיבה סובייקטיביים ישנים שהועברו אליו בתור ירושה רגשית "גנטית". משחק הסימולציות גורם לתכנון מחדש של התת-מודע האינדיבידואלי ובכך משנה לגמרי את התת- מודע הקולקטיבי של הדורות הבאים. ההצלחה הוא שיתוף פעולה מלא של המטופל. אני מזמינה אותכם, קוראים יקרים, לרכוש עצמאות רגשית בלעדיה מיצוי הפוטנציאל האישי שלכם בלתי אפשרי. בואו ללמוד איך להפוך לשחקן ראשי בסרט חייכם. תבחרו בחיים תבחרו בכם!

חנה שושנה, N.D.

לוסקי
לוסקי
ד"ר דני לוסקי PhD - יוצר ומפתח שיטת לוסקי. מפתח מבחני איטליגנציה i32. ראש מכללת לוסקי. יו"ר הלשכה למקצועות בריאות משלימים, מנטור של מנהלי עסקים בכירים במשק. מטפל בשיטת לוסקי - רפואה משולבת - טיפול במחלות וכאב, טיפול זוגי, טיפול משפחתי, טיפול בחרדות, טיפול בדיכאון, טיפול בהפרעות אכילה. ד"ר לוסקי כתב 17 ספרים בנושאי חינוך, זוגיות, בריאות וסודות ההצלחה. 054-4497799
לחץ לכניסה
יש לך שאלה? לחץ כאן >
יש לך שאלה? אני זמין כעת בווטסאפ