הגשמת חלומות

הגשמת חלומות

חוק מספר 1 בדרך להגשמת החלומות שלכם הוא כוח האור. החוק העוצמתי הזה על פי שיטת לוסקי מסומן במספר 1. כוח האור הוא היכולת שלכם להבחין שהכל טוב, הכל לטובה, גם החושך בא מצד האור. הכל נכון ומדוייק עבורכם וכל מה שקורה בא לסייע בדרך להגשמת החלומות שלכם. הנה תראו, לו היה רק אור לא הייתם יודעים שיש אור. לו היה רק טוב לא הייתם יודעים שטוב. החושך מתקיים כדי לאפשר לכם להבחין באור. בחייים, רוב האנשים מודדים כמה חושך יש בחייהם, כמה חולים הם, כמה הם לא מצליחים להשיג את היעדים שלהם, כמה כסף חסר להם כדי לצאת לחופשה, כמה כואב להם שבת הזוג לא מתייחסת אליהם, כמה הם השמינו ועוד ועוד. חשוב לדעת – מדידת החושך יוצרת ומושכת עוד חושך לחייכם. היכולת להבחין שהכל אור, מחייבת אתכם לפרש הכל בדרך האור, ובמילים אחרות הכל עניין של פרשנות והדרך שבה אתם מפרשים את האירועים בחייכם.
הפירוש הנכון לאירוע כמו מחלה הוא לראות את הטוב שבזה, איך תהיו כאשר תחזרו להיות בריאים, מה תוכלו ללמוד מהמחלה כך שבעתיד זה לא יקרה. לחפש את התועלת מכל מצב, ללמוד מכל מצב ולראות רק את האור. תתייחסו לכל היעדים שכבר השגתם בחייכם, תדברו על השפע והכסף שיש לכם ועל הסכום שעוד עליכם להשיג כדי לצאת לחופשת החלומות שלכם. אל תעסקו במה שחסר לכם ובמה שאין לכם, דברו על היחס הטוב שאתם רוצים לתת ולקבל מבת זוגתכם דברו על היש ולא על האין.


החושך הוא אשליה, איינשטיין התייחס לנושא הזה כאשר ביקשו ממנו למדוד את החלל האינסופי.
התשובה שלו הייתה שלא ניתן למדוד את האין, וכמו בחיים גם בפיסיקה אפשר למדוד רק את היש ולכן לפרש כל דבר מצד האור. הכל לטובה, הכל מדוייק ומה שקרה מקרב אתכם אל הגשמת היעדים שלכם.
כל ספורטאי מתחיל יודע שהוא עומד לחוות חוסר הצלחה פעם אחר פעם, אבל הוא רואה מול העניים שלו רק את המטרה ואת ההצלחה שבדרך ולא את הכשלונות שהם בדרך אל ההצלחה.
למעשה כל חוסר הצלחה מקרבת אותו אל ההצלחה.

כל ספורטאי, כל פוליטקאי, כל איש עסקים מצליח מכיר את זה. כל אדם שרוצה להגשים חלומות צריך לדעת שבדרך להגשמת החלומות יש מהמורות ואבנים ולפעמים גם בורות וכל אלה מחשלים ובאמצעותם אדם לומד על עצמו, מפעיל גמישות ומוצא את הדרך המהירה והקצרה אל היעדים ואל הגשמת החלומות שלו.

רוצים לדעת איך להגשים חלומות במהירות וללא מאמץ?


בואו ללמוד פירוש חלומות בקורס סדנת פירוש חלומות

לוסקי
לוסקי
ד"ר דני לוסקי PhD - יוצר ומפתח שיטת לוסקי. מפתח מבחני איטליגנציה i32. ראש מכללת לוסקי. יו"ר הלשכה למקצועות בריאות משלימים, מנטור של מנהלי עסקים בכירים במשק. מטפל בשיטת לוסקי - רפואה משולבת - טיפול במחלות וכאב, טיפול זוגי, טיפול משפחתי, טיפול בחרדות, טיפול בדיכאון, טיפול בהפרעות אכילה. ד"ר לוסקי כתב 17 ספרים בנושאי חינוך, זוגיות, בריאות וסודות ההצלחה. 054-4497799
לחץ לכניסה
יש לך שאלה? לחץ כאן >
יש לך שאלה? אני זמין כעת בווטסאפ