החוק השולט בנפש

החוק השולט בנפש
אינטליגנציה של רצון חופשי, רצון לתת ורצון לקבל

כוח החיים הוא כוח הרצון והוא החוק השולט בנפש. כוח הרצון מפיח רוח חיים באותיות ובמספרים והם מניעים כל התפתחות וצמיחה.
גודלו של כוח הרצון אצל אדם משקף את גודלו של התענוג שהוא מפיק מהחיים. ככל שהרצון גדול יותר כך האפשרות לשנות או ליצור מציאות חדשה וודאית יותר.
כוח הרצון נוצר משני הפכים – הרצון לתת והרצון לקבל, חוסר איזון בין הרצון לקבל ובין הרצון לתת הוא שגורם לכאבים, תקלות ולמחלות.
החיים אינם מאפשרים חוסר איזון מתמשך ולכן ברגע שנולד חוסר איזון אפילו במחשבתו של אדם, החיים פועלים כדי לתקן ולאזן. הכאב המופיע כתוצאה מחוסר איזון הוא אזעקה והתרעה של כוח החיים כדי שאדם יוכל להתבונן בעצמו ולתקן את חוסר האיזון שנוצר בין הרצון לקבל והרצון לתת.
האור צמצם מעצמו, פינה מקום כדי לתת לאדם ביטוי אישי וחופש בחירה. כאשר האור פינה מקום נוצר חלל ריק, מרחב חסר משמעות וחסר תכלית כדי שיתמלא ברצונם של בני אדם.
החלל הריק הוא כלי שרוצה להתמלא באור, כל אימת שהכלי מתרוקן מהאור נוצר בכלי רצון לקבל מחדש אור שחסר. כאשר הכלי מתרחב נוצר חוסר גדול יותר והרצון לקבל גדל, כאשר הכלי הופך לצינור להעברה של אור לאחרים, כלומר מקבל על מנת לתת, הוא נמצא תמיד במצב חוסר ולכן גם במצב של רצון לקבל. כגודל הרצון לקבל כן גודלה של שמחת החיים והאושר שאדם מפיק לעצמו.
הרצון הוא הכוח המניע את מימדי היקום הפיסי והרוחני, גוף ונפש. עולם הדומם, הצומח, החי והמדבר נמדדים על פי מידת כוח הרצון שמפעמת בהם, באמונה וביכולת שלהם לממש אותו.
הרצון, כוח החיים נמצא בכל מקום ובכל זמן, הרצון אינו מוגבל בדרך כלשהי. הוא מופיע בדרך לא מודעת, רק לאחר הופעת הרצון מופיעה המחשבה המודעת מה לעשות ברצון. המחשבה המוגבלת מעצם טבעה מגבילה את הרצון בתכלית ובתוצאה רצויה. הגבלת הרצון על ידי המחשבה המודעת מתבצעת מסיבות רבות הקשורות לתפיסת העולם ולאמונה של כל אדם ביכולתו לקלוט ולהכיל את כמות השפע המוצעת או באמונה של כמה מגיע לו, האם הרוויח את השפע או שהוא עוד צריך להתייגע.
במקרים רבים הרצון נוכח ואין אדם יודע מה לעשות עם הרצון, הוא גם אינו יודע מה הוא רוצה. כדי שהרצון יזרום ויתגלה בחיים וגם יתורגם לתוצאה, צריכה להופיע מחשבה שמגבילה את הרצון לצורך מוגדר, לתוצאה ולתכלית ברורה.
הגדרה של יעד, היא הגדרה של מרחב שיש לו סוף, מוות. הגדרת הרצון כמו להניח גדר לרצון. רק עם הופעת המגבלה והגדרת המרחב, משתחרר כוח הרצון וממלא את המרחב שהוגדר. רק לאחר שהוגדר הכלום, (המוות) החיים מופיעים. רק לאחר שנוצרה מגבלה משתחרר כוח החיים הבלתי מוגבל.
אינסופיות הרצון מאפשרת העברה של כוח הרצון מאדם לאדם או מחומר לחומר דבר שאינו גורע מהנותן. כוח הרצון פועל כמו האור המופץ מנר, כאשר מועבר אור מנר אחד לנר אחר, יהיו שני אורות ולא יגרע אור מהנר הנותן מאורו.

 שלושה יסודות עולם – אינטליגנציה של רצון חופשי, רצון לתת ורצון לקבל

 הרוח יצרה את המים
לאחר שהרוח יצרה את המים ואלה יצרו את האש, נעמדה הרוח באמצע כדי ליצור מראה למתח הקבוע שנוצר בין המים והאש. כל כאבי הגוף נוצרים כתוצאה מהמאבק בין האש והמים והם משתקפים ומעידים על יסורי הנפש הנאבקת להתפתח ולצמוח.
"שלש אמות אמ"ש בעולם רוח מים ואש, שמים נבראו מאש וארץ נבראת ממים ואויר מרוח מכריע בינתים:"

 

אש

אויר

מים

קו

שמאל

אמצע

ימין

עולם

זמן

שינוי

מרחב

עדים

שנה

נפש

עולם

אטום

אלקטרון

נויטרון

פרוטון

זמנים

עבר

הווה

עתיד

תפילה

סליחה

תודה

בבקשה

מצב

שחרור

קבלה

תיקון

אורות

חושך

לא כלום

אור

פיסי

הרס

ריק

בניה

רצון

רצון לקבל

לקבל ע"מ לתת

רצון לתת

צמיחה

סיבה

ריפוי

רווח

אבות

יצחק

יעקב

אברהם

גוף

ראש

גויה/לב

בטן

ידיעה

אני יודע שאני יודע

אני לא יודע שאני לא יודע…

אני יודע שאני לא יודע

משוב חיובי

אני נרגש

אני נרגש שהוא נרגש

שאני נרגש

הוא נרגש שאני נרגש

כף

חובה

לשון/אמצע

זכות

תחושה

פחד

אהבה

דאגה

השפעה

השפעות חיצוניות

הצופה משפיע על הנצפה

והנצפה משפיע על הצופה

כוחות פנימיים

צלם

מראה

להתבונן על המתבונן

משוב

וודאות

אי וודאות

אי וודאות וודאית

וודאות באור

אמת

אמת משתנה

אמת מוחלטת

אמת משתנה

בריאה

כלי

נשמה

אור

בריאות

מחלה מחוסר

איזון

מחלה מעודף

לוסקי
לוסקי
ד"ר דני לוסקי PhD - יוצר ומפתח שיטת לוסקי. מפתח מבחני איטליגנציה i32. ראש מכללת לוסקי. יו"ר הלשכה למקצועות בריאות משלימים, מנטור של מנהלי עסקים בכירים במשק. מטפל בשיטת לוסקי - רפואה משולבת - טיפול במחלות וכאב, טיפול זוגי, טיפול משפחתי, טיפול בחרדות, טיפול בדיכאון, טיפול בהפרעות אכילה. ד"ר לוסקי כתב 17 ספרים בנושאי חינוך, זוגיות, בריאות וסודות ההצלחה. 054-4497799
לחץ לכניסה
יש לך שאלה? לחץ כאן >
יש לך שאלה? אני זמין כעת בווטסאפ