טיפול זוגי חליל ג’ובראן
3 בדצמבר 2014
פסיכותרפיה
3 בדצמבר 2014

זוגיות הפתעות ומתנות

זוגיות הפתעות ומתנות/ יולאנד חלבי

קורס ייעוץ זוגי,
קורס טיפול זוגי משפחתי >> כאן

זוגיות מקבילה לשותפות, שותפות למסע החיים. כל אחד רשאי לבחור שותפו למסע מחפש בודק נפגש עם הרבה כל אחד יחסר בו משהו עד שימצא הזה שיתלבש בדיוק..כמו חלקי הפזל אתה חלק ויש רק חלק אחד שיתלבש לך בול ולא ישאיר אפילו רווח קטן שלא נסגר!! הרבה כאלה  שיהיו קרובים להשלים אותו אבל רק האחד זהו שישלים..ברגע שתשלימו אחד את השני תצא תמונה מקסימה יפה שתאהב אותה אתה וכל אחר שיראה..החיבור הזה יוצר כוח.. כוח עצום שתצטרכו בכדי לעבור את המסע..הכוח הזה הוא לא אחר מכוח האהבה אהבת אמת אהבה טהורה ..אהבה שלא קשורה בשום דבר חומרי לא מראה חיצוני ..לא תעודות..לא מעמד וקרירה..וכמובן לא כסף!!

חלקך השני או שותפך למסע לא יהיה בול כמוך כי אז אתם תתלבשו אחד על השני וזה יעייף אותכם ישעמם ולא יוצר את  החיבור..חיבור האהבה..אתם צריכים להשלים אחד את השני כדי שתוכלו להיכנס אחד בשני ותוצרו ..האחד..היחיד..והמיוחד..תהיו זוג אבל נראים כאחד האיחוד הזה ככל שהוא חזק יותר יוצר כוח יותר…זהו כוח האהבה.
אחרי שמסיימים את שלב החיפושים מתכוננים להתחיל אבל לפני חייב כל אחד מהשניים להבין שהמסע צריכים לעבור אותו בעזרת השני ולא דרכו..ללכת אתו יד ביד ולא לעלות על גבו והוא ילך…ללכת קדימה ולא למשוך אחורה המסע כל כך ארוך ואין זמן להתעכב!!! מתחילים את המסע. המסע יפה מרתק ומלא אתגרים יש כאלה אתגרים קלים אבל  לצערי יש גם  את הקשים!! אבל לא לדאוג כמו שהסברתי קודם כשיש אהבה כל קושי מתמוסס בפניה..
במהלך המסע יהיו רגעים שאחד נחלש אז חובתו של האחר לחזק כשאחד בוכה השני מחבק מעודד מלטף הרבה צחוקים חייבים שיהיה שם כיף אוכל טוב מוזיקה ריצות הליכות נעימות..ממש חייבים לעבור אותו בכיף להסתכל מסביב כי כל מה שתראו יהיה מעניין ונפלא מקסים.
כמובן בדרך יש הרבה הפתעות ומתנות.. האהבה תפתיע אותכם ומביאה לכם עוד אהבה קטנה אחת שניים אולי יותר לאהבה החדשה הזאת קוראים “הבנים שלנו” החלק שיוצא מאיתנו היוצא מעומק עומקה של האהבה אלה שיצטרפו למסע המקסים הזה ככל שהם יוצאים ממוצא חזק יותר הם חזקים ורווים באהבה יותר אהבה זה הוא הכוח.
אז ככל שיש לנו זוגיות חזקה יותר נוצרה אהבה חזקה עוד ועוד יותר.. ומשם המסע יהיה יותר קליל מאתגר ומעניין ואין ספק שבסוף נגיע למטרה ששמנו   מההתחלה עם הרבה אהבה מסביב.