בין מגע, ריפוי ואהבה
3 בינואר 2015
זוגיות ואהבה
7 בינואר 2015

זוגיות מועשרת בכוחות קוסמיים

זוגיות מועשרת בכוחות קוסמיים / יולאנד

קורס ייעוץ זוגי,
קורס טיפול זוגי משפחתי >> כאן

“זוגיות”  זה  “אחדות” ..אחדות של גבר ואישה..אחדות של עולמם החיצוני  וגם הפנימי….אחדות זה להיות “יחד ולא אחד” .. שכל אחד ישמור על מה שהוא ויחד להגיע למטרה עליונה מטרה היא לא אחרת מ”אושר”..האושר שהוא לא תלוי בשום דבר ולא באף אחד הוא תלוי רק בנו..לא לנסות לשנות את האחר או לבטל אותו..ללמוד אותו וממנו .. יחד דורכים בדרך האור לחיות חיים נפלאים ומוצלחים.

ככל שאנו מאמינים ב “שני” אוהבים אותו ומקבלים אותו איך שהוא לא מנסים לשנות.. יהיה לנו כוח גדול יותר בשביל לבנות ולחיות חיים שלווים רגועים ומהנים ..כוחותינו לא מבוזבזים על מתחים  כעסים וחיכוכים שהרבה פעמים מיותרים.

רואים הרבה זוגות ומרגישים שהם כל כך דומים למרות שלא דומים מבחוץ אז מה כן משותף ודומה ביניהם..התשובה כל כך פשוטה ..הם דומים מבפנים..הם דומים ב “פנימיות”..

הפנים שלנו בנויה מקובץ אינטליגנציות שכל אחת מהווה  “כוח” ..כוח  שהוא קרן אור שמאיר את דרכנו..”אחדות הכוחות”  מהווה מקור אור עצום שיאיר את חיינו…כל אחד מהכוחות הוא חלק מהמפה  ..מפה שבעזרתה ודרכה נגיע ליעדנו וניישם את מהותנו.

ככל שזוגות  מגלים מאמינים לומדים  ומאמנים את הכוחות הפנימיים האלה יותר הם נהיו קרובים יותר לאושר..ככל שהם דומים יותר מבפנים זה מקרין יותר אור לחוץ..אור שאף אחד לא יכול להתעלם ממנו..אור שיכול להאיר גם דרכם של הרבה  אנשים מסביבנו..

חיים אנו בקוטביות  חושך אור..שמחה עצב..הצלחה כישלון..הבחירה היא רק בחירתנו..איפה נהיה לאיפה יותר קרובים לפלוס או למינוס לחיובי או שלילי..ליפול ולשקוע בתהום החשוך שאין לו תחתית..זה מאוד קל מאמץ אפסי צריך !!..אבל לעלות להיות למעלה צורך זה  כוחות.. הכוחות נמצאים בפנים..בנו..רק לחפש לגלות ולהאמין בהם..הם אלה רק שיובילו אותנו לאושר האמתי..

כוח ראשון  הוא “כוח האור” ודאות באור שהכל אור והכל בא מצד האור….כל מה שיקרה איתנו קורה לטובה.. הכל לטובה..

“כוח בראשית”..שוקעים אנחנו בשגרה מפחדים לשנות מפחדים לחדש..כוח זה אומר שתמיד אפשר לייצר לברוא להתחיל מחדש לא חשוב איפה ומתי תמיד אפשר להתחיל..

“כוח האהבה” ..האהבה היא הכוח המניע..זה הוא הכוח שיכול להפוך משהו טוב למשהו טוב יותר..היא התרופה של כל התרופות…

“כוח החופש” ..היכולת להיות או לא להיות בכל מקום אנו  נמצאים..החופש להחליט מה שבאמת טוב בשבילנו..החופש לסלול בדרך הנכונה עבורנו..החופש הנובע מעומק האמת שלנו..

“כוח המחשבה”..מחשבה היא אפשרות שיוצרת מציאות..כוח המחשבה מוביל אותנו לבנות שאיפות וחלומות ליישם יעדים ולהגיע למטרות …המחשבה עוברת זמנים ומבטלת מרחבים..

“כוח התבוננות”..להתבונן בעצמנו ללמוד את מהותנו ומהות החיים סביבנו.. זה כוח שמעצים אותנו ועוזר לנו לצעוד קדימה כיוון כבישת ייעדנו.

“כוח ריפוי”..זאת היכולת להבחין שככל שאנו לומדים יותר אנחנו מבינים פחות..איך שהגוף והנשמה ידעו לייצר את המחלה ואת ההרגשה הרעה יכולות גם ללמד אותנו איך להתרפות ולהבריא ממנה..

כוח אחרון הוא “כוח חיסון” הכוח הזה מחסן אותנו נגד כל הרגשה שלילית..להאמין שלכל צירוף מקרים יש הסבר וקשר סיבתי אמונה וידיעה זאת תביא למסקנה שכל מה שעוברים בא ללמד לכוון ולהראות לנו את הדרך .

הכוחות האלו יחד מהווים כוח קוסמי שיהפוך כל מערכת זוגית למוצלחת משגשגת מעניינת כיפית ומאתגרת..הרבה חום אהבה הבנה ואימפטיה יהיה שם.. והכי חשוב שהם יחיו באושר..כוחות אלה עוזרים ונותנים לכל אחד להבין מצרכיו ורגשותיו של האחר..

חוסר בכוחות אלו יהווה אווירה מתוחה כעס צעקות מתח אומללות חוסר חשק לקום ולעשות ..חוסר אמונה באחר ובעתיד..מריבות מרדנות והמצב יכול להחמיר עוד ועוד ולהגיע לרע ביותר ..לפרידה..זוג כזה יראה רק חושך בעיניים.

אם נתבונן עמוק בפנים נמצא בתוכנו הכל..כל הכוחות האלה..אז למה לא לחפש למצוא והפעיל אותם ..לחיות חיי אושר..”לחיות באור החיים..באור החיים לחיות”..

קורס ייעוץ זוגי,
קורס טיפול זוגי משפחתי >> כאן