זוגיות מרגיזה
9 בינואר 2015
לא כלום
9 בינואר 2015

זוגיות מפחידה

זוגיות מפחידה / אולגה נוביקוב

קורס ייעוץ זוגי,
טיפול זוגי משפחתי >> כאן

הפחד מזוגיות נוצר כמו כל פחד שאנחנו חוינו בחיינו! מכישלונות שהיו לנו בילדות ומדברים שלא הצלחנו במהלך חיינו זה משאיר לנו חוויות של חרדה ופחד. שזה שוב יכול לקרות ולפעמים יש לנו נטיה לשים מגננות ולהתרחק שזה שוב חלילה לא יפגע בנו. כמעט כל מערכת שהייתה לנו בחיים כמו בה”ס, צבא, עבודה , כל יציאה כזאת ממערכת היא סוג של פרידה, גם הפרידה מזוגיות זה חוויה לא הכי נעימה. הרבה פעמים נוח לנו להישאר במקום שאנחנו מכירים אותו ומה שמוביל אותנו לזה, זה הפחד מלא נודע. הכל הרבה יותר פשוט , קודם כל צריך לעשות בדק בית עצל עצמך להבין מה לא היה טוב בזוגיות הקודמת, כדי חלילה לא להכנס לזה שוב ושוב. אולי בכלל נוח לכם להיות  בקשר לא מחייב בכדי לא לסבול חלילה מההרגלים שלנו או שלה.

–  כמו שאני ששיחזרתי את כל המערכות היחסים הקודמות שלי היו אנשים די מצליחים בעבוד ודי קרייריסטים  יש להם עסקים משלהם, ורוב הסביבה שלי הם אנשים עצמאים, ואני לא רואה את עצמי יוצאת עם משהו שכיר, היום אחרי שפתחתי עסק משלי אני מבינה שכל המגננות שבניתי מסביבי זה היה אלמנת שאני אצליח בחלום שלי ואממש אותו!

– הכנת המרחב לזוגיות החדשה דורשת התייחסות בהיסטוריה הקודמת של מערכות יחסים זוגיות ואהבה. אם אנחנו לא רוצים למחזר את התסריט הקודם, צריך להתבונן להבות ולשנות, רוב ההתנסויות הם באגים שאינם גלויים לנו.

דאגו לפיתוח הפנימיות שלכם, היופי הפנימי מקרין את עצמו ליופי החיצוני, והפוך אותכם למושבים בעיני בני זוג הפוטנציאלים.

המצאיות מתחילה בהבנה של כרגע. כפי שהיא בהתאם למה שאתם משדרים כרגע.כדי למגנט את הזוגיות הרצוי אליכם להיות כבר כרגע בתודעה בהווה, בידיע שיש לכם כבר זוגיות, כפי שברור לכם מהו שם המגורים שלכם, או אם אתם רוצים שהבן זוג שלכם יהיה קשוב יותר אכפתי יותר תתחילו לאמץ לעצמכם את ההרגלים הללו תתנהגו כאילו הוא כבר כזה. ע”י העבודה הפנימית שלנו נוכל למצוא את המציאות שאנו שואפים אליה.

קורס ייעוץ זוגי,
טיפול זוגי משפחתי >> כאן

חיסול מלאי ספרי חוכמה רבי מכר

ימים
שעות
דקות
שניות

50% הנחה עד גמר המלאי