מציאת זוגיות בכוח האור
16 בדצמבר 2014
חרדות לפני לידה
16 בדצמבר 2014

חרדות וצללים בכוח האור

חרדות וצללים בכוח האור/ אליזבט ויצמן

כוח האור-רובד רגשי,ספרה מספר 1, האור הוא “כול היש”, הוא הבורא, מקור החיים, מקור היצירה, האור קיים בכול דבר . האדם הגיע למימד הפיזי ע”י הצטמצמות של האור. ובמימד הפיזי נוצרו מגבלותיו של האדם, מגבלות של זמן ומרחב, מגבלות של ההיגיון, בכדי שהאדם יוכל להתנהל בעולם. עם היווצרותם של המגבלות , נ וצר החושך- כול אותם תופעות שליליות בחיים, מחלות, תקלות, פחדים, מוות,נטישה, חסכים ותסכולים. תפקידו של החושך זה ראיית האור, שהאדם נמצא בחושך הוא מפחד, החוסר וודאות ממה שיש בחושך גורם לו לפחד. לכן הוודאות , הידע, יגרום לו להפסיק לפחד. וכאשר אדם יהיה בוודאות שהכול מגיע מהאור, אז החושך לא מופיע וגם וכאשר הוא מופיע זה כדי להראות ולחדד לו דבר כלשהו, תיקון, שינוי שעליו ליצור בעולמו.

ספרת האור נמצאת ברובד הרגשי והחוסר איזון יתבטא  ברובד הגשמי בארבעת החושים המקושרים ישירות לספרה.

אינטליגנציה (ה)-ראייה , כבד- בתופעת חרדה האדם רואה את מה שרוצה לראות ולאו דווקא מה שקיים, אין הבחנה בין האור לחושך.

אינטליגנציה(ו)- שמיעה ומשמעות- במצב של חרדה שמיעת קולות וצלילים שלא קיימים, המרה האחראית לפירוק שומנים וסינון אינפורמציה,  שבמצב חרדה אין הסינון מתבצע.ועד למצב קיצון בחרדה שמוביל לחוסר משמעות לחיים.

אינטליגנציה (ז)- ריח ,טחול- אחראי על ההבחנה בין אמת לשקר במצב שהאדם סובל מחרדה נראה שאין הבחנה, וישנו פחד קיומי שכול האנשים מסוכנים ורוצים להזיק.

אינטליגנציה (ק)- שינה/תא, רגל שמואל- אחראי על חידוד ההבחנה בין מציאות לאשליה , ובין חלום לערות שלא מתקיים במצב של חרדות , ובמצב קיצון הימנעות מהעולם ע”י שינה מרובה.

בכדי להתמודד עם הפחדים, יש לחזק את ספרת “האור” ע”י כך שהאדם יהיה בידיעה “שהכול לטובה” ולראות את ה”יש ” שבחיים. לפי תרופות לוסקי , הדלק נר כל יום ואמור:” הכול בא מהאור”. ובנוסף אמירת “תודה” 40 פעם ביום. התודה עוזרת לנו להבחין במשך היום על הטוב שיש בחיינו. וכאשר יהיה הוודאות באור נגרש את החושך, הפחדים והצללים.חיסול מלאי ספרי חוכמה רבי מכר

ימים
שעות
דקות
שניות

50% הנחה עד גמר המלאי