חשיבות המינרלים

חשיבות המינרלים / ד"ר יוסי ראובן

במסגרת לימודי נטורופתיה בלוסקי לומדים על חשיבות המינרלי בגוף. הנה טעימה מהנושא.
רבים טועים בהקשר ויטמינים ומינרלים, רוב נוטלי הויטמינים כתוסף תזונה אינם מודעים כלל לצורך של הגוף. האם הגוף צריך ויטמינים? או אולי מינרלים? האם את שני הסוגים יחדיו? לפי מה אנחנו יודעים מתי לקחת מולטי ויטמין? או מולטי מינרל? כמה ביום? לפני או אחרי האוכל? עם איזה תרופות? ובסמוך להן?! ובכלל, מה ההבדל? תוספי תזונה לוקחים רק כשצריך!!! את התשובה לאיזה סוג, מאיזה יצרן/חברה, כמה לקחת וכד' יש להשאיר למומחים (שאין להם אינטרס בקידום ושיווק מוצר). זה חייב להתחיל רק לאחר שהינו בבדיקות מעבדה! בדיקות מקיפות, דם ושתן. ורק לאחר שאיש מקצוע התייחס לערכים הרצויים ולרמזים הטמונים בתוצאות הבדיקה (בדר"כ לרופא המשפחה אין זמן..) נוכל לקבל המלצות מה לקחת. רוב נוטלי התוספות לוקחים מולטי ויטמין שכלולים גם מינרלים, המלצתי היא לבודד. לקחת ויטמין ספציפי שהגוף צריך ובנפרד מינרל שהגוף צריך.

 לדוגמא:
חוסר במינרל ב"כרום" עלול לגרום למרכיב נוסף ביצירת כולסטרול וטריגליצרידים, כמיהה לפחמימות ולמתוק. מחסור בקובלט עלול לגרום לחסך (בעיית ספיגה) של B12 שעלול להביא לחרדות, דופק מואץ, התכווצות כלי דם, מיגרנות, עצבים מתוחים?, רעד קל ופתיל קצר. גם לנחושת, לאבץ, לברזל וליוד יש מה להגיד..

לוסקי
לוסקי
ד"ר דני לוסקי PhD - יוצר ומפתח שיטת לוסקי. מפתח מבחני איטליגנציה i32. ראש מכללת לוסקי. יו"ר הלשכה למקצועות בריאות משלימים, מנטור של מנהלי עסקים בכירים במשק. מטפל בשיטת לוסקי - רפואה משולבת - טיפול במחלות וכאב, טיפול זוגי, טיפול משפחתי, טיפול בחרדות, טיפול בדיכאון, טיפול בהפרעות אכילה. ד"ר לוסקי כתב 17 ספרים בנושאי חינוך, זוגיות, בריאות וסודות ההצלחה. 054-4497799
לחץ לכניסה
יש לך שאלה? לחץ כאן >
יש לך שאלה? אני זמין כעת בווטסאפ