ילדים כמהים לאלוהים

תודה על פנייתך למכללת לוסקי

 

מכללת לוסקי חוגגת 23 שנות של פעילות בחינוך ובריאות.
הכשרת מטפלים ומנטורים בשיטת לוסקי.

אנחנו שמחים להעניק לך ספר דיגיטלי, רב מכר מתנה. "ילדים כמהים לאלוהים"

חג שמח.

להורדת הספר חינם, כעת – לחץ כאן

Children-disire-God-he 

yeladimkmehim

הספר: "ילדים כמהים לאלוהים" – מהדורה 7
ספר מאת: ד"ר דני לוסקי

הספר ילדים כמהים לאלוהים, הוא סיפור מרתק על מורה המעביר לתלמיד נבחר את כל סודות החיים על פי ספר יצירה במהלך שבעה ימים ושבעה לילות.
"המורים שלי אומרים שכל סודות החיים כתובים בספר יצירה. ספר יצירה הוא מקור הסוד, הזרע והשורש של עץ החיים שממנו צומחים כל הענפים. ספר יצירה הוא האור הגנוז שהיה גלוי מאז ומעולם. העולם לא היה מוכן לקבל את הסוד ולכן הוא היה מוסתר, רק כאשר האנושות נמצאה ראויה לקבל את הסוד, נכתב ספר הזוהר, נכתבו ספרי קבלה וספרי סוד נוספים על בסיס ספר יצירה, רק אז האנושות התחילה לגלות את סודות החיים. על פי המסורת, אברהם אבינו הוא שכתב את ספר יצירה, אברהם הוא האבא של ישראל ושל ישמעאל, של ישו ושל מוחמד, של לאו טסו ובודהה ושל בני כל הדתות והגזעים שחיים היום בעולם.
במהלך ההיסטוריה האנושית מורים רוחניים באו לעולם כדי להנחות את האדם בדרכו אל האור. המורים  דיברו בשפות שונות, לתרבויות שונות. יש מורים שמדברים, יש מורים ששרים, יש מורים שכותבים ספרים או פזמונים, יש מורים גלויים ויש מורים שהם בלתי נראים. מורים רוחניים נמצאים בקרבנו בצורות שונות עבור הייחודיות האנושית. כל המורים הרוחניים הגדולים מדברים על הסודות של ספר יצירה, סודות שלא השתנו מעולם".

 

 

 

 

 


נלמד במסגרת לימודי תעודה, במגמות –  לימודי נטורופתיה ,  לימודי פסיכותרפיה,  לימודי אימון אישי


לוסקי
לוסקי
ד"ר דני לוסקי PhD - יוצר ומפתח שיטת לוסקי. מפתח מבחני איטליגנציה i32. ראש מכללת לוסקי. יו"ר הלשכה למקצועות בריאות משלימים, מנטור של מנהלי עסקים בכירים במשק. מטפל בשיטת לוסקי - רפואה משולבת - טיפול במחלות וכאב, טיפול זוגי, טיפול משפחתי, טיפול בחרדות, טיפול בדיכאון, טיפול בהפרעות אכילה. ד"ר לוסקי כתב 17 ספרים בנושאי חינוך, זוגיות, בריאות וסודות ההצלחה. 054-4497799
לחץ לכניסה
יש לך שאלה? לחץ כאן >
יש לך שאלה? אני זמין כעת בווטסאפ