בגידה, בגידה בעצמך
22 בדצמבר 2014
הקול של אבא
23 בדצמבר 2014

יצאתי כבר ל 100 דייטים ושום דבר לא מעניין

יצאתי כבר ל 100 דייטים ושום דבר לא מעניין/ אולגה נוביקוב

קורס ייעוץ זוגי,
קורס טיפול זוגי משפחתי >> כאן

יש את האלה בעולם הרווקות שעדיין מחכות לאביר על הסוס הלבן, אם הוא יפול אפילו מטר ממולם כנראה שהם יעברו מבלי לראות אותן, יש גם את האלה שהפכו את חיי הרווקות שלהם לדייטינג כמקצוע לכל דבר. מתי לאן ועם מי הם יצאו, מין לוז שבועי שנבנה. אבל אף דייט לא מרגש אותם באמת.

הם אלו שיגידו: אני יוצאת עם מישהו היום, אם לא אלך אני אצא עם השני, “אולי להיפגש כמה שיותר מוקדם כי יש סידרה מעניינת בתשע או מכון כושר, אז אם נפגש ב-7 אני תוך שעה וחצי בבית. אז מעולה שאתן בחיפוש אין ספק מי שמחפש מוצא!

אז מעולה יש רגעים שצריך לעצור ולעשות בדק בית. את תגיעי לנקודה שאת רוצה להגיע. יחד עם זאת אפשר לעשות אותה פחות מבוכה  ופחות מדקה שמראש אנחנו נדע את התוצאת הפגישה.

קודם כול צריך להסתכל בעתיד מה יהיה איך אני רוצה שיהיה, מה הצרכים שלי כרגע? זה נכון שדי התרגלנו למצב של רווקיידה, איפשהו זה גם כיף! להיות אני האחראי ללא מחויבות ללא אחראיות, רוצה יוצאת רוצה ישנה, לתכנן את הזמן שלנו כפי שנוח לנו.

צריך לשאול את עצמך, מה תרוויח מהזוגיות? אלו חלקים נשארים איתך שאת בזוגיות? עדיין תוכלי להיות עצמאית ועוצמתית, המחיר הוא קטן לאומת האהבה והשוטפות וגם עם הטלות באחר, הרי שניים זה תמיד יותר קל.

בטור רווקה אני די מודעת שגם אני נפלתי לרווקייידה המתמשכת, שעוד דייט ועוד דייט  את כבר מעבדת עניין ולא מתייחסת לבן אדם שמולך אלה לעוד אחד. ואם לא זה אז משהו אחר זה לא נגמר.

הכל בידיים שלנו.

אם את פועלת לפי התבנית של ד”ר לוסקי הכל מסתדר לך!

את יותר מכוונת למטרה של מה באמת הצרכים שלך ע”י: הגדרת יעדים, את מי את רוצה כי בן זוג שלך! מה התכונות שחשובות לך, מה חסר לך שתרצי שיהיה לו אל מנת שישלים אותך ושתלמדי ממנו.

תשני את הגישה שאת בא לדייט. דמיון מודרך תחשבי שאת מתמסרת ושאת רוצה לתת לו את כל החום ואת כל האהבה שנצברה לך במשך תקופה שהיית לבד. תראי את היחודיות שיש רק בו. רצון תעבירי  לצד השני את הרצונות שיש לך כדי לראות שאתם באמת באותו כיוון.


קורס ייעוץ זוגי,
קורס טיפול זוגי משפחתי >> כאן