כוח המחשבה

כוח המחשבה – אינטליגנציה של זרע

פחד אפשר להרחיק על ידי פחד אחר, מחשבה שלילית אפשר להרחיק על ידי מחשבה חיובית אחרת.
היכולות שמפתחים בני אדם להסתכלות והקשבה פנימית מתבצעות על ידי המחשבה במטרה לשלוט על פעילות פיסיולוגית המתרחשת בגוף.

כבר בשנת 1958 תיאר החוקר לוריא מקרה של מטופל שהצליח להוריד את קצב פעימות ליבו מקצב 80 פעימות ל- 40 פעימות לדקה, מטופל זה גם הצליח להעלות את החום ביד אחת ולהוריד את החום ביד השנייה בו זמנית. מקלאוד דיווח בשנת 1959 על אדם שהצליח להפסיק את פעימות ליבו לכמה שניות באופן מודע באמצעות מחשבה. בשנת 1938 דווח על אדם שהצליח להעמיד את כל שערות גופו., ההודים ידועים ביכולת שלהם ללכת על גחלים ברגלים יחפות מבלי לחוש כאב, בסופו של דבר כל אדם שולט בפעילות הפיסיולוגית של הגוף שלו ברמה זו או אחרת באופן מודע.  עניין זה נלמד במגמה ל לימודי פסיכותרפיה הוליסטית.
כדי להמחיש זאת נתאר אישה שנתקפה ברעד בלתי נשלט בכל גופה כאשר ראתה את בנה מעורב בתאונת דרכים ממש לידה, רגע אחר כך מופיע הבן בריא ושלם ואז מתברר כי טעתה, אדם אחר עבר את התאונה ולא הבן, תוך שניות ספורות הרעד נעלם ובמקומו הופיע חיוך.
המשמעות של מקרה זה כמו מקרים רבים אחרים המתרחשים כל יום לכל אדם, מעידה כאלף עדים כי המחשבה שולטת בפעילות הפיזיולוגית של הגוף באופן מודע. שיטת הביופידבק עושה שימוש במכשיר אלקטרוני כדי לסייע לחולים ליצור קשר מודע עם הגוף. נבדק מתחבר למכשיר שמודד את קצב הנשימה, קצב הדופק ופעילויות פיסיולוגיות נוספות בגוף, מעבד את הנתונים ומציג אותם בפני הנבדק על צג המכשיר. כעת הנבדק יכול ליצור קשר בין המחשבות שלו לבין הפעילות הפיסיולוגית של גופו. המשוב שנוצר בין החלק המנטאלי והחלק הפיסי מאפשר משחק ולימוד לצורך תיקון ומניעה וכן לצורך שיפור יכולת ההתבוננות פנימה. יוגיסטים ומודטים שיודעים לשלוט על המטבוליזם של הגוף על ידי טכניקות נשימה הגיעו להורדת קצב הנשימה מ- 6-8 נשימות בדקה לנשימה אחת לדקה ללא מכשירים וללא סיוע חיצוני כלשהו, הם עושים שימוש נכון במשוב המתקבל מהגוף אל המוח. העיקרון הראשון בשיטת ההומיאופתיה הוא חוק הדומה, הקובע כי "דומה בדומה יירפא". כלומר, החומר הגורם לסימפטומים מסוימים אצל אדם בריא הוא החומר שיש לו הכוח לרפא אדם חולה שמופיעים אצלו אותם סימפטומים. מן הידועות הוא כי החיסון שמזריקים לאדם בריא כדי למנוע מחלה כלשהי היא המחלה עצמה בצורה מוחלשת. פחד אפשר להרחיק על ידי פחד אחר, מחשבה שלילית אפשר להרחיק רק על ידי מחשבה חיובית.
נראה כי העולם מוצא את הפתרון היעיל ביותר בדרך הטבעית ביותר דרך המשוב. ריפוי מחלה מתבצע על ידי המחלה עצמה ולכן את החולה יכול לרפא רק החולה בעצמו. כאשר אדם לומד להתבונן פנימה דרך המשוב שהוא מקבל מאיברים בגוף, הוא מודע לתחושות הגוף – לתחושת הקור והחום, הזעה, כאב, חרדה והרפיה. הוא מודע לפעילות השרירים, לקצב פעימות הלב ולקשיי נשימה, הוא מודע להפרעות בתנועה, בקשב וריכוז, קשיי שינה וכאבי ראש. הוא לומד שהוא יכול לסמוך יותר על מערכת הבקרה הפנימית שלו ועל המשוב שהוא מקבל מהם ולוותר על התלות בגורמים חיצוניים. הוא לומד שאפשר בהרבה מקרים לוותר על כימיקלים, תרופות, טיפולים חודרניים וניתוחים.

לוסקי
לוסקי
ד"ר דני לוסקי PhD - יוצר ומפתח שיטת לוסקי. מפתח מבחני איטליגנציה i32. ראש מכללת לוסקי. יו"ר הלשכה למקצועות בריאות משלימים, מנטור של מנהלי עסקים בכירים במשק. מטפל בשיטת לוסקי - רפואה משולבת - טיפול במחלות וכאב, טיפול זוגי, טיפול משפחתי, טיפול בחרדות, טיפול בדיכאון, טיפול בהפרעות אכילה. ד"ר לוסקי כתב 17 ספרים בנושאי חינוך, זוגיות, בריאות וסודות ההצלחה. 054-4497799
לחץ לכניסה
יש לך שאלה? לחץ כאן >
יש לך שאלה? אני זמין כעת בווטסאפ