מחלה יכולה להיות הדבר הכי טוב שקרה לך בחיים
17 בדצמבר 2014
להיות טוטלי בזוגיות, טוב או רע
17 בדצמבר 2014

לידה

לידה/ יולאנד חלבי

רגע  אחרי שהכול מסתיים…רגע  לפני שהכול מתחיל..בדיוק בנקודה הזאת ..עומדים אני והוא עם אושר  אין סופי ..

זוג חדש וטרי אנחנו שעומדים להתחיל במסענו..המסע האישי שלנו…מסע החיים..

מתרגשים מלאים התלהבות מסוקרנים ממה שיהיה..איזה חיים מחכים לנו..נהיה מאושרים? נשיג מטרתנו? נגיע ליעדנו? מלא שאלות אבל גל ההתלהבות גבוה עד כדי כך  שלא מרגישים בכלום..אין דאגות ואין חרדות..כאן בנקודה הזאת יש רק אופטימיות…

אנשים מביאים מתנות ..כסף..ברכות..הכול נחמד אבל אין יותר יפה ומקסים ממתנת החיים..כן גם החיים שמחה בשבילנו והיא לא מאחרת לתת את  המתנה הכי יוקרתית שנקבל אי פעם..היא לא מאחרת ולא מתעכבת..

תשעה חודשים בדיוק אחרי.. אני מחכה בסבלנות שיבוא כבר.. אני רוצה לראות אותו..איך הוא נראה.. למי הוא דומה יותר..יהיה חכם ..חמוד..חרוץ..אנשים יאהבו אותו הוא יאהב אותנו..מה יהיה ומי יהיה? אין סוף שאלות בסוף אומרת לעצמי.. שיבוא מה שלא יהיה ומי שלא יהיה אני אוהבת ומתה עליו הוא שלי הוא ממני הוא המתנה של החיים ובטוח מתנת החיים תהיה  מיוחדת..

אני מחכה כבר שלושה ימים בחדר הזה יש עוד כמוני  כמה  שמחכות..כל אחת מחכה שתקבל את המתנה המיוחדת שלה ..שהחיים הכינה בשבילה…כל אחת מצפה לדבר הספציפי והמיוחד ביותר בשבילה.

שלושה ימים אני כאן אין לי סבלנות לחכות בבית..מנסים להוציא אבל אין שום דבר..הוא עוד לא מוכן לבוא..כל כך מיוחד הוא שהחיים צורכת יותר זמן בשביל להכין אותו עבורי…

אחרי שלושה ימים שם בלילה.. אחרי ששכחתי שהוא צריך לבוא לא חשבתי על זה רציתי לישון מקסימום מחר נתחיל שוב אמרתי..

הנה הוא בדרך..לא מודיעה לאף אחד.. מתחילה ללכת לבד ..הליכה הלוך וחזור..רוצה לעכל את רצף התחושות ..רוצה לחוות כל רגע..רוצה להתאחד אני והוא הרגשה נפלאה מלאה אותי ..הרגשה שלא הרגשתי קודם..קצת כואב לא נורא אבל זה נפלא..אז לא הכרתי את ההרגשה הזאת.. פעם ראשונה נפגשים..כן זו היא הרגשה הכי עוצמתית של בן אדם.. הרגשה שתעזור לך לעמוד מול כל סכנה מול כל כאב שום פחד לא יכול לעמוד מולה היא יוצאת מלב ליבה של האהבה ..כן היא לא אחרת מרגש “האמהות”..כל הכאב מתגמד כל הפחד נעלם כוח זורם שיתגבר על כל קושי..כן..הכוח הזה היא זאת שמזרימה..אני מאושרת..הנה סוף סוף אני עומדת לראות אותו דקות שעות עוד ..לא נורא אבל בטוח זה קרב.

מודיעה לבן זוגי..כי רק הוא מגיע לו לחוות יחד איתי את הרגשות הללו הוא ואני בשבילנו נועדה המתנה הזאת היא לא רק שלי…כן הוא נוצר מאהבתנו..מאחדותנו..

הכאב מעצים כולם מסביבי כבר יודעים ..מתחילים להכין אותי לקבלתה..קבלת מתנת החיים..ברגע שאני צפה רגשות של אמהות בעלי יושב מול הטלוויזיה חושב שיש עוד מספיק זמן לחכות..אז למה לחכות בעצבים….מתוך הכאב שהיה לי..כעסתי..איך רגעים עוצמתיים כאלה אתה מפספס!!

הוא מרגיש את הכעס ..נכנס איתי לחדר..עוכב אחרי המכשיר שבודק עוצמת גלי הכאב ומחליטה אני שהוא גם ירגיש מה זה!!

כל פעם שגל עולה נותן לי את כף היד שלך שאני אלחץ בשיניים..ככל שזה חזק יותר אני אלחץ יותר..אני אומרת והוא מקבל ..גם הוא התחיל להרגיש באווירה ובקסם של העניין..אני והוא לבד בחדר ..מחכים בסבלנות שהוא יבוא..שייצא כבר..

הכאב מתעצם ומתעצם אפילו כף היד של בן זוגי כבר לא עוזרת !!!

משהו בכאב הזה שונה תחושת משהו כמו שאני “הולכת למוות בכדי להביא חיים “..אני מרגישה אותו מבפנים חזק גיבור דוחף נלחם רוצה לצאת הרי גם אנחנו מתנה בשבילו..והוא כל כך רוצה לקבל!!

ברגע שאני לא יכולה יותר הייתי שומעת קול מבפנים אומר: אל תקטרי אימא הנה אני עוזר לך..אני דוחף אתך.

אימא שלי מגיעה והיא כבר לידי מעודדת היא גם מחכה למתנה שלה ..נכד ראשון ..אפילו אחים שלי באים בתורם רוצים את מתנתם הם דודים לפעם הראשונה…איזה כיף הכול מרגש כאן הכול מקסים..

בדיוק ברגע הזה שאני כבר לא רואה ולא מרגישה כלום..הכאב בעוצמתו..הנה הוא יוצא..יוצא המלאך..מלאך של אמא..”חביבי..חביב רוחי וק’לבי”.

הוא כבר בין ידיי..נוגעת ומריחה.. …כמה שהוא חם..נקי יפה ומקסים..כולם מסביבי מתלהבים ואומרים איזה גדול הוא!! איזה גיבור…כמה שהוא יפה..הוא מסתכל לי בעיניים ..וכאן סלחו לי אין לי איך לתאר את ההרגשה..זה עוצמתי שלא יכולה להביע במילים…

כמה רגעים מקסימים ומלחיצים עברנו אבל הכול הכול היה נפלא..כל עוד אני חייה את הרגעים הללו לא אשכח..מאחלת לכולם לחוות את החוויה הזאת..וברגע שעומדים לחוות תחוו את זה עד הסוף אל תיקחו שום דבר שירחיק אותכם מלהרגיש את הרגשות הללו..אל תתרחקו אל תפחדו אל תחסמו…פשוט מאוד תחוו..כי הכול מהמם אין שלילי שם אפילו הפחד והכאב יש להם טעם טוב כל החיובי והשלילי מתאחדים ביחד מתאחדים תחת כנפיה של האהבה.חיסול מלאי ספרי חוכמה רבי מכר

ימים
שעות
דקות
שניות

50% הנחה עד גמר המלאי