לימודי מדעים

למה חשוב ללמוד מדעים בכדי להיות מטפלים טובים יותר?

אם אתם עובדים בתחום טיפולי, לימודי מדעים הם הבסיס להבנה שלכם את מערכות הגוף השונות. הכרת המבנה והתפקיד של מערכות הגוף מאפשר לכם להבין את הבעיות הרפואיות של כל מטופל וכך גם להעניק לו טיפול טוב יותר המותאם אישית למצב הפיזי והנפשי שלו. במאמר הבא נפרט יותר לעומק לגבי היתרונות של הקורס ואיך תוכלו להפיק מהידע כלים מקצועיים אשר ישרתו אתכם לאורך כל התהליך הטיפולי מול כל מטופל.

קורס חובה לכל מי שעוסק בטיפול!

הקורס מורכב מ-3 נושאים מרכזיים – אנטומיה, פיזיולוגיה ופתולוגיה. לימודי אנטומיה, פיזיולוגיה ופתולוגיה מהווים את הבסיס לכל מקצוע רפואי. הם מספקים את הידע וההבנה הדרושים כדי להבין את הגוף האנושי, את תפקודו התקין ואת הגורמים למחלות. הלימודים הללו מתאימים למי שמעוניין להרחיב את הידע שלו בתחום הרפואה, כגון תלמידי מדעי החיים והבריאות, תלמידי מדעי הספורט והסביבה. אנטומיה היא מדע העוסק בחקר מבנה הגוף והיא בוחנת את הגודל, הצורה, המיקום והמבנה של התאים, הרקמות, האיברים והמערכות בגוף. פיזיולוגיה לעומת זאת, היא מדע העוסק בחקר תפקוד הגוף והיא בוחנת את תהליכים הביולוגיים המתרחשים בגוף, כגון נשימה, עיכול ותנועה. פתולוגיה היא מדע העוסק בחקר מחלות הגוף והיא בוחנת את הגורמים למחלות, את ההתפתחות שלהן ואת השפעתן על הגוף.

קורס מדעים בשיטת לוסקי

לימודי מדעים בשיטת לוסקי מיועדים למטפלים במגוון תחומים ויכולים לסייע לכם בכל תהליך טיפולי הנדרש למטופלים שלכם. אנחנו במכללת לוסקי מציעים לכם קורס מעמיק ומקיף המקשר בין אנטומיה, פיזיולוגיה ופתולוגיה לשיטת 32 האינטיליגנציות, המבוססת על ספר יצירה הנחשב לאחד הספרים המכוננים של גישת הקבלה. הקורסים מתקיימים בשיטה היברידית בזמן המתאים לכם ומועברים על ידי ד"ר דני לוסקי מייסד שיטת לוסקי. המכללה פועלת בתחום קורסי הכשרה למטפלים כבר למעלה מ-3 עשורים ברציפות ויכולה לספק לכם את כל הידע הנדרש למטפלים חדשים או וותיקים.

לימודי מדעים במכללת לוסקי

לקבלת פרטים נוספים על קורס לימודי מדעים באנטומיה, פיזיולוגיה ופתולוגיה, צרו איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר. אנחנו במכללת לוסקי נשמח לצרף אתכם למאות התלמידים שלנו שכבר מיישמים את שיטת לוסקי בטיפולים שלהם ומעניקים לכל מטופל שיטות טיפול מתקדמות וייחודיות.

לחץ לכניסה
יש לך שאלה? לחץ כאן >
יש לך שאלה? אני זמין כעת בווטסאפ