לימודי פסיכותרפיה

רוצים ללמוד פסיכותרפיה? מעוניינים לדעת מה זה פסיכותרפיה הוליסטית?

פסיכותרפיה היא טיפול פסיכולוגי המתמקד בקשר בין המחשבות, הרגשות וההתנהגויות של המטופל. מטרת הפסיכותרפיה היא לסייע למטופלים להבין טוב יותר את עצמם, לשנות דפוסים שליליים ולשפר את איכות חייהם. לימודי פסיכותרפיה יכולים לכלול שיטות טיפול מתחום הפסיכולוגיה או שיטות טיפול מתחומים הוליסטיים. פסיכותרפיה הוליסטית היא גישה טיפולית המתייחסת לאדם כמכלול שלם, הכולל את הגוף, הנפש והרוח, כאשר המטרה של הטיפול דומה לאותה מטרת הטיפול בפסיכותרפיה המיועדת להכשרה של פסיכולוגים ועובדים סוציאליים קליניים. אם אתם רוצים לדעת כמה זמן ההכשרה ומה תקבלו במהלך הלימודים, המשיכו בקריאת המאמר.

כיצד פסיכותרפיה הוליסטית עובדת?

פסיכותרפיה הוליסטית משתמשת במגוון טכניקות טיפוליות, כולל בין היתר שיחות טיפוליות, טיפולי גוף וטיפולים לרוח ולנפש. השיחות הטיפוליות בפסיכותרפיה ההוליסטית מתמקדות בהבנת הרגשות של המטופל, במחשבות ובהתנהגויות של המטופל המפריעות לו להתפתח ולהגיע לרגעי אושר. המטפל בשיטה זו מסייע למטופל לזהות דפוסים והתנהגויות שליליות ולפתח דפוסים והתנהגויות חיוביים יותר, כאשר המטרה היא לשפר את התפקוד היום יומי של כל מטופל ואת איכות חייו לטווח הארוך. הטיפול בנפש וברוח בהיבט זה מתבצע באמצעות טכניקות טיפול רוחניות כמו מדיטציה ושילוב של שיטות טיפול רוחניות נוספות.

למי מתאים לימודים לפסיכותרפיה הוליסטית?

לימודי פסיכותרפיה הוליסטית יכולים להתאים למטפלים המספקים מענה טיפולי לאנשים הסובלים ממגוון בעיות רגשיות, פיזיות ורוחניות, כגון מצבים רגשיים של דיכאון וחרדה, לעומת מצבים פיזיים כמו כאב, מחלות כרוניות, בעיות עיכול והפרעות שינה. במובן הרוחני, בעיות רוחניות יכולות להופיע כאשר המטופל שלכם מרגיש בחוסר משמעות, חוסר ביטחון עצמי או חיפוש תמידי אחר משמעות בחיים. אנחנו במכללת לוסקי מציעים לכם את קורסי ההכשרה הטובים ביותר בתחום הטיפולי, עם מאות תלמידים ברחבי הארץ ושיטות לימוד מתקדמות שפיתח ד"ר דני לסוקי. תחום הפסיכותרפיה ההוליסטית נחשב לתחום צומח מאוד במספר העשורים האחרונים בישראל והוא מספק מענה לכל מי שמעוניין לצבור ידע נרחב בשיטות טיפול שונות.

לימודי פסיכותרפיה במכללה מובילה בתחום!

רוצים לדעת עוד על לימודי פסיכותרפיה בכלל ועל לימודי הכשרה בפסיכותרפיה הוליסטית בפרט?  אנחנו במכללת לוסקי מזמינים אתכם להצטרף לקורס הכשרה עיוני ומעשי מהמובילים כיום בתחום הטיפולי. זה הזמן לשפר את יכולות הטיפול שלכם במטופלים ולהינות מהכשרה מקצועית של ד"ר דני לוסקי.

לחץ לכניסה
יש לך שאלה? לחץ כאן >
יש לך שאלה? אני זמין כעת בווטסאפ