לימודי תקשור קבלי

מהו תקשור קבלי ואיך זה יעזור לכם כמטפלים?

תקשור קבלי הוא סוג של תקשור המבוסס על מושגי הקבלה הנחשבת לתורת הנסתר של היהדות. תקשור קבלי עוסק בקשר בין האדם לעולם הרוחני, ובשימוש ביכולת התקשורת עם ישויות רוחניות כדי לקבל מידע, הכוונה או עזרה. לימודי תקשור קבלי יספקו לכם כלים לתת בדיוק את אותה הכוונה ועזרה למטופלים שלכם. בקורס תקבלו מגוון כלים המבוססים על הגישה הקבלית ועל ספר יצירה הנחשב לאחד הספרים המכוננים בגישה זו. במאמר זה תוכלו לקבל את כל המידע על קורסי התקשור הקבלי ועל האופציות ללמידה המוצעות לכם כאן באתר.

איך עובד תקשור קבלי?

באמצעות תקשור קבלי, המטפל משתמש בטכניקות שונות כדי להתחבר לעולם הרוחני. זהו כלי עוצמתי ויעיל עבור העבודה שלכם מול מגוון מטופלים. טכניקות אלו יכולות לכלול מדיטציה, דמיון מודרך, עבודה עם קלפים קבליים או עבודה עם כלי תקשור אחרים. כאשר המטפל מתחבר לעולם הרוחני, הוא יכול לקבל מידע מהישויות הרוחניות. המידע הזה יכול להיות מגוון, והוא יכול לכלול עבור המטופל מידע על העבר, ההווה או העתיד של המטופל וכפי שציינו בתחילת המאמר – הכוונה או עזרה בנושאים שונים. בנוסף לכל, תוכלו להביא לגילוי של כישרונות או יכולות נסתרות של המטופל ובכך לכוון אותו בצורה טובה יותר למימוש הפוטנציאל שלו בחיי היום יום.

מה לומדים בקורס תקשור קבלי?

לימודי תקשור קבלי כוללים מספר נושאי לימוד מרכזיים. נושא אחד הוא קלפי יצירה קבליים. אתם תלמדו קורס שלם על הקלפים המבוססים על ספר יצירה הקבלי. תוכלו גם לרכוש קלפי יצירה קבליים במחיר משתלם ולהשתמש בהם בכל הטיפולים שלכם. היתרון בשימוש בקלפים הללו בא לידי ביטוי ביכולת לבנות טיפול קצר המבוסס על הקלפים בנוסף לעוד שיטות טיפול, או לחילופין לבנות טיפול שלם הבנוי על קלפי היצירה. כחלק מלימודי התקשור הקבלי, תלמדו גם אנטומיה של הנפש ואת שיטת פירוש השמות, כאשר בסיום הלימודים תקבלו תעודה רשמית המוכרת על ידי הלשכה למקצועות בריאות משלימים ומועצת ההסמכה הארצית.

לימודי תקשור קבלי – איפה נרשמים?

להרשמה לקורס לימודי תקשור קבלי כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להשאיר את הפרטים האישיים שלכם בטופס מילוי הפרטים בתחתית הדף באתר. אנחנו במכללת לוסקי מזמינים אתכם לאחד הקורסים המעצימים והמעשירים ביותר במכללה שלנו והכל במחיר משתלם במיוחד.

לחץ לכניסה
יש לך שאלה? לחץ כאן >
יש לך שאלה? אני זמין כעת בווטסאפ