ליהנות מהדרך
7 בינואר 2015
3 אנשים משמעותיים ששינו את חיי
9 בינואר 2015

לשחק את משחק החיים

לשחק את משחק החיים/ נויה אור יהב

כאשר אנחנו בוחרים לשחק את משחק החיים עלינו להכיר היטב את כללי המשחק של משחק החיים, עלינו להתמקד בכמה דברים : בשיפור היכולות, העצמת הכישרונות הטמונים בנו  והעצמת הפוטנציאל העצום הרלוונטי אשר קיים בנו. כמו כל שחקן לדוגמא שחקן בטלוויזיה, שחקן בתיאטרון, שחקן קולנוע או שחקן כדורגל אחרי שלמד את הכללים בעל פה והסכים בלב שלם לשחק על פי הכללים הללו חייב ליישם את הכללים הללו ולכן הוא חייב לעלות על המגרש, לעשות עשייה, להשתתף באופן פעיל ומלא במשחק, להעז לקחת סיכונים מחושבים ולהעז לעשות פעולות. עליו לצאת מאזור הנוחות כי שם לא צריך אומץ ושם לא מגיעים למקומות ששוהה להגיע אליהם. הוא חייב להאמין בעצמו ולעבוד קשה, הוא חייב להתאמץ, להזיע ולהתלכלך להשקיע את כל כולו במשחק ולשאוף לרמה של מצוינות הוא חייב לא לוותר באמצע המשחק והוא חייב ללכת עד הסוף כי בסופו של דבר הניצחון הגדול יבוא רק אם באמת נהיה שחקנים אקטיביים במגרש המשחק שבו בחרנו לשחק ורק בדרך הזאת נוכל להרגיש שאנחנו באמת חיים את החיים.

“כאשר הגעתי לעולם לא נתנו לי ביד הוראות הפעלה וגם לא לימדו אותי איך לשחק את משחק החיים, לימדו אותי שצריך מקצוע כדי להתפרנס ולהישאר בחיים. אבל לא איך לחיות ובשביל מה לחיות. לא לימדו אותי את הכללים של משחק החיים”( ד”ר דני לוסקי ).

ובגלל מה שנאמר לעיל מגיל אפס אני חוקרת את החיים ולכן אני מכיתה אלף לא מפסיקה ללמוד וצוברת המון ידע ועולה ברמת המודעות העצמית והחשיבה התודעתית כדי להעביר את הידע הזה להרבה מאוד אנשים על מנת שיוכלו לחיות חיים יותר טובים. כל שיעור שאני לומדת אני חוקרת אותו עד לעומקו ומעבירה את הידע שלו לאנשים על מנת שיוכלו ללמוד ממנו ועל מנת לתת להם אמונה, תקווה , אומץ, מוטיבציה להנעה, השראה ושהכול אפשרי בחיים השאלה העיקרית היא איזה מחיר אתה מוכן לשלם על מנת להגשים את המטרה הנעלה שלך.

 מגיל 31 הפכתי להיות המנכ”לית של החיים שלי ולכן אני מעצבת את החיים שלי ומייצרת את מציאות חיי. אני בוחרת כל דבר בחיים שלי ולוקחת על כל בחירה אחריות מלאה. הפכתי  לאישה אמיתית יותר, נאמנה לעצמי ולערכיי, מלאת אהבה, נתינה וחמלה, הרמונית יותר וחכמה יותר מן האישה אשר הייתי קודם לכן, וכתוצאה מכך, הפכתי להיות אישה מעשית ולמדתי שעדיף להסתכן ולהיכשל מאשר לא להסתכן כלל.  היום אני אישה של עשייה הרבה יותר משל דיבורים. פי וליבי שווים וכל דבר שאני אומרת אני מיישמת על בשרי, יש לי מטרות מאוד גבוהות להגשים אותם ולמדתי שהגשמה עצמית, הגשמת חלומות ופריצת גבולות של עצמך חייבים להיות בעדיפות גבוהה כי אני רוצה להיות אימא בעתיד והיום אני יודעת היטיב שהורה מוגשם הוא הורה יותר מאושר והוא הורה יותר טוב לילדים שלו.

 ולכן בחרתי להשתתף במשחק החיים באופן פעיל ומלא.

בדרך הקשה ביותר למדתי להציב את עצמי במקום הראשון ובקדמת הבמה ואני בוחרת תמיד לקחת חלק פעיל במשחק ולא מוותרת הולכת עם האמת שלי עד הסוף ומשחקת ברמה הכי גבוהה שאני יכולה וכל הזמן מחזקת את החזקות, הכישרונות והיכולות שלי עד לדרגה של מצוינות ואני מאמינה בכל ליבי שהניצחון הגדול שלי יבוא בזמן הנכון לי ובגדול.

המטרה הגדולה ביותר שלי במשחק החיים הוא ליצור עולם טוב יותר בלכתי מהעולם הזה, אני רוצה לעזור לאנשים לחיות את חייהם שלהם במלואם עם הרבה פחות כאב והרבה פחות סבל. אני רוצה לעזור לאנשים להתחבר לאני האמיתי שלהם ככה שיוכלו לעסוק בעבודת חייהם וכך בעצם הם יוכלו להגשים את כל הכישרונות והפוטנציאל הטמונים בהם וכך גם הם יוכלו לכבוש את כל פסגות האוורסט שלהם.

לסיכום אני לא מכירה אפילו דרך אחת לנצח במשחק החיים את ניצחון חייך מבלי להיכנס למגרש ולשחק את המשחק באופן פעיל. אני מאמינה בכל ליבי שאם נאמין בעצמינו, נשחק את המשחק במלואו באופן פעיל , נזיע, נעשה עבודה קשה ונתאמץ ,נשאף למצוינות בכל משחק, ניקח סיכונים מחושבים ונלך עד הסוף עם האמת שלנו ועם הערכים שלנו וניתן את כל כולנו מבלי לוותר ונתמודד בגבורה עם כל הכישלונות שבדרך שהם חלק מהדרך להצלחה ונדע שכל כישלון רק מקרב אותנו להצלחה ככה אין סיכוי בעולם שבסופו של דבר לא נהיה אלופים וגם נכבוש את כל פסגות האוורסט שלנו.