מגרש משחקים

עולם כמגרש משחקים

הכל התחיל כאשר אלוהים החליט לברוא את עולמו. למעשה הוא החליט לברוא את העולם כמגרש משחקים גדול שיש בו מרחב וזמן בלי תכלית ובלי מה כדי שהאדם יוכל לשחק בעולם את משחק החיים באופן חופשי וללא גבולות. אלוהים ברא את משחק החיים על פי 32 חוקים פשוטים. וקבע כי כל אדם שישחק על פי כללי המשחק יוכל  לברוא לעצמו עולם אישי על פי הרצון החופשי שלו ולהגשים כל חלום אישי בקלות ובמהירות. ולמעשה לנצח במשחק החיים.
כמו שבכל משחק יש חוקים למשחק גם במשחק החיים יש חוקים ורק מי שמשחק על פי החוקים יוכל להצליח.
אלוהים החליט לברוא תחילה את האור והבדיל בין האור לחושך  ואז ברא את הרקיע הצמחים והעצים הדגים העופות והחיות ובסוף תהליך הבריאה ברא את האדם באמצעות כל מעשה הבריאה שקדמו לבריאת האדם. בדרך זו הוא העניק חופש לאדם להיום בן אדם או חיה או עוף דורס או רפש, לכלוך, אדמה או מים או שמיים אור או חושך, לחיות בעבר או בהווה. למעשה אדם הכיל בתוכו את כל תכונות של כל הבריאה והוא יכול להיות כל יצור שכבר נברא. האדם הכיל את כל הברואים ואת כל סודות הבריאה וחוקי המשחק כפי שאלוהים ברא אותם. אלוהים ברא לאדם עניים צמודות לגופו כך שהוא יוכל לראות אחרים אבל לא את עצמו. את עצמו הוא יכול לראות רק במראה של אחרים או במראה של ההתנסויות שלו.
את כל הידע וסודות החיים והתכונות של כל הברואים הוא החליט להחביא בכל אחד מהתאים בגופו של אדם. כך שכל אדם שרוצה להכיר את חוקי משחק החיים חייב לחפש פנימה בתוך הזיכרון הגנטי.
כל כללי המשחק נמצאים שם עמוק. מי שרוצה להצליח במשחק החיים. חייב ללמוד את הכללים ולהתאמן עליהם כמו ספורטאי טוב, כמו בן אדם שמשחק את המשחק כדי לנצח.
לוסקי
לוסקי
ד"ר דני לוסקי PhD - יוצר ומפתח שיטת לוסקי. מפתח מבחני איטליגנציה i32. ראש מכללת לוסקי. יו"ר הלשכה למקצועות בריאות משלימים, מנטור של מנהלי עסקים בכירים במשק. מטפל בשיטת לוסקי - רפואה משולבת - טיפול במחלות וכאב, טיפול זוגי, טיפול משפחתי, טיפול בחרדות, טיפול בדיכאון, טיפול בהפרעות אכילה. ד"ר לוסקי כתב 17 ספרים בנושאי חינוך, זוגיות, בריאות וסודות ההצלחה. 054-4497799
לחץ לכניסה
יש לך שאלה? לחץ כאן >
יש לך שאלה? אני זמין כעת בווטסאפ