מכללת רידמן

מכללת רידמן – לימודי רפואה משלימה

הזיכרונות שלי מ מכללת רידמן הם רבים, ואף מועילים.
כאשר עוד הייתי חיפאי ומוכר שם בזכות הסדנאות הרבות שהעברתי בעיר חיפה, יום אחד 
מתקשרת אלי מנהלת סניף חיפה של מכללת רידמן ומבקשת שאלך להעביר דחוף שיעור בקבוצת התפתחות בסניף מכללת רידמן בכנרת. “הקבוצה זרקה את המורה”,  היא אומרת לי, לך מהר.

בסניף כנרת של מכללת רידמן מצאתי כיתה מלאת טענות ובעיות, השיעור הראשון כולו היה לייצב את המצב, הכיתה געשה מתלונות, תלונות וטענות מכל הסוגים, למען האמת לא ראיתי את הנולד, חשבתי שהגעתי לקבוצת התפתחות והייתי צריך במשך שעות רק ל”כבות שריפות”. אבל זה תהליך טבעי בקבוצות שבהם מתחלפים מורים רבים.
בסופו של דבר כולם נרגעו והתחלנו לעבוד. היה תענוג, אנשים מקסימים בכנרת. מיד אחר כך קראו לי מסניף מכללת רידמן חיפה לעבודה עם קבוצת התפתחות נוספת והפעם בסניף מכללת רידמן בחיפה, כאן היה הכל רגוע והתחלנו מיד לעבוד, היה מוצלח מאוד מבחינתי ויצרתי קשר טוב עם הצוות ועם הסטודנטים בקבוצה ולכן ביקשו אותי בסניף המרכזי של מכללת רידמן בתל אביב לעוד קבוצת התפתחות. היה טוב ואז התקשר מנהל השיווק של מכללת רידמן בתל אביב וביקש הרצאה על שיטת לוסקי בפני כל צוות המורים של מכללת רידמן, זה החמיא לי, הייתי בראשית דרכי במכללת לוסקי ואהבתי את שיתוף הפעולה שנוצר בין מכללת לוסקי ל מכללת רידמן.
ולא עבר זמן רב וסלי רידמן הנשיאה והבעלים של מכללת רידמן קיבלה את הצעתי לפתוח מגמה להכשרת מנחי קבוצות בשיטת לוסקי במכללת רידמן תל אביב.
למען האמת עשינו תהליך ארוך ומורכב עד לחתימה על הסכם, ואז התחלנו לעבוד במרץ, פרסמנו את המגמה, יזמנו ימים פתוחים ברידמן ואפילו הייתה התעניינות גדולה. אולם בסופו של דבר המגמה להנחיית קבוצות במכללת רידמן לא נפתחה וכך הסתיים לו שיתוף הפעולה. מאז מכללת לוסקי התפתחה מאוד במסלול הייחודי שלה – הכשרת מטפלים בכל מקצועות הרפואה המשלימה בשילוב שיטת לוסקי. שיטת לוסקי היא פסיכותרפיה הוליסטית במיטבה. חשוב לי לומר שהזמן שעבדתי ב מכללת רידמן והזמן שנכנסתי לשותפות מלאה ב מכללת רידמן איפשרו לי למידה שאין לה תחליף ועל כך אני מודה לסלי רידמן ולכל הצוות שהיה שותף לתהליך ב מכללת רידמן. מכללת רידמן כיום מובילה את לימודי הרפואה משלימה בתחומים רבים, כמו דיקור סיני, רפואה סינית, נטורופתיה, לעומת זאת מכללת לוסקי מובילה את לימודי הפסיכותרפיה ההוליסטית בישראל ולא במעט בזכות הפרגון של מכללת רידמן.

מכללת רידמן

אני אוהב שיתופי פעולה, כך עם השנים מכללת לוסקי שיתפה פעולה עם מכללת רידמן, עם המכללה האקדמית עמק יזרעאל, עם המכללה האקדמית אונו, עם המכללה האקדמית כנרת, עם שתי האחרונות הייתה לנו שותפות מלאה לפתיחת מגמות להכשרת מטפלים ומאמנים בשיטת לוסקי. אני גאה על שיתופי הפעולה האלה. העולם מתקדם לשותפויות במקום לתחרות פרועה. התחרות חייבת להסתיים ובמקומה צריך לתפוס מקום שיתוף הפעולה. זה העתיד זה החזון.

דני לוסקי

עוד על מכללת רידמן – לחץ כאן

לוסקי
לוסקי
ד"ר דני לוסקי PhD - יוצר ומפתח שיטת לוסקי. מפתח מבחני איטליגנציה i32. ראש מכללת לוסקי. יו"ר הלשכה למקצועות בריאות משלימים, מנטור של מנהלי עסקים בכירים במשק. מטפל בשיטת לוסקי - רפואה משולבת - טיפול במחלות וכאב, טיפול זוגי, טיפול משפחתי, טיפול בחרדות, טיפול בדיכאון, טיפול בהפרעות אכילה. ד"ר לוסקי כתב 17 ספרים בנושאי חינוך, זוגיות, בריאות וסודות ההצלחה. 054-4497799
לחץ לכניסה
יש לך שאלה? לחץ כאן >
יש לך שאלה? אני זמין כעת בווטסאפ