מעגל הבריאה

מעגל הבריאה

מטרה
כל דבר מתחיל באור, הארה, חזון, מטרה נעלה.
המטרה שלך היא החזון שלך, זה הרעיון שאתה מבקש ליישם, זו אפשרות שרוצה לקבל ביטוי בעולם שלך, זו הסתברות אחת מתוך אין סוף הסתברויות והיא אפשרית עבורך, זו ההארה שלך, אתה רואה משהו שלא ראית קודם. המטרה כמו היעד הם הייעוד שלך, שם נמצא תהליך הלמידה שלך. שלא תהייה לך טעות, אתה הוא שבוחר את הייעוד שלך, כמו שאתה בוחר את היעדים שלך.
ההארה שלך היא כמו מפץ גדול, כמו עולם חדש שהתחיל מלא כלום, עולם חדש שנוצר מתוהו ובוהו ואתה המעצב של העולם הזה, אתה כמו מצייר לעצמך את המציאות ומתחיל לעצב אותה. לפני שקבעת מטרה, החיים שלך היו כמו לוח ריק, ברגע שקבעת מטרה, כמו בנית מודל שאותו אתה הולך לעצב, כעת אתה זקוק למכחול המתאים כדי לעצב את החיים שלך. תקשר עם היעוד שלך דרך האינטואיציה, תניח את השכל בצד. השתמש בשכל כאשר אתה לומד, כי אז אתה עובד עם חופש הבחירה שנמצא בשכל, אבל כאשר אתה מגיע לביצוע, השתמש באינטואיציה שלך , כי שם בנית את עצמך, שם נמצא כל מה שאתה. האינטואיציה שלך עובדת כמו רגע לפני המפץ הגדול – היא תוביל אותך לייעוד שלך בתזמון הטוב ביותר האפשרי עבורך.
לך על מטרה נעלה ממנה נגזרים היעדים הפיסיים שלך, המטרה הנעלה והיעדים חייבים להיות גדולים מהיכולת שלך לראות, יעד זה משהו שאתה צריך לכבוש לאחר תכנון קפדני ומאמץ ניכר. אם אתה יכול לראות את היעד שלך זה סימן שהיעד שלך נמצא כבר במציאות שלך, לך על משהו גדול יותר, רחוק יותר, לך על משהו שעדיין אינך יכול לראות, צור את הפער בין המצוי לרצוי, צור את המתח בין הזכר לנקבה, כי הם אשר יוצרים את דבק האהבה, כאשר אתה באהבה, זה הסימן שאתה בדרך אל הייעוד שלך, כאשר אתה בשמחה, אתה בייעוד שלך, כעת צור עבור הביצית והזרע את התנאים המתאימים לבריאה חדשה.

מחשבה
ארגן את המחשבות שלך
מחשבה היא אפשרות שהופכת למציאות ,כאשר אתה רואה משהו חדש, כמו המפץ הגדול התרחש, אתה כמו אדם הראשון שאכל מהתפוח ויצא להרוויח את גן עדן מחדש, אתה בהארה שאחריה מגיע שלב הבריאה, אתה מבחין שאתה בבחירה חופשית, אתה בוחר מה טוב ומה רע, אתה בוחר מה מגביל אותך ומה גורם לך לצמוח, אתה יודע שאתה המגבלה של עצמך ולכן רק אתה יכול ליצור את המציאות של עצמך או לוותר עליה, אתה מחליט לברא.
אתה יודע שהמחשבה היא שמאפשרת לך להיכנס פנימה אל ה- DNA כדי ליצור יש מיש. התייחס למחשבה כאל זרע שדורש תנאים מיוחדים לצמיחה וגדילה עד אשר יהיה לפרח או לעץ, צור מצע נוח לשתילה, שתול את הזרע, תשקה אותו, דאג שיהיה באור, דאג לדישון שלו, תאפשר לו לצמוח. מה שתשתול זה מה שיגדל ויצמח, דבר אינו צומח מעצמו. שים לב – המחשבה היא שמזינה את התת מודע, המחשבה היא המפקד העליון בעוד התת מודע הוא החייל המבצע את הפקודות. החייל הזה מבצע במדויק את הפקודות, לכן שים לב מה אתה אומר לעצמך כי התת מודע מקשיב וגם מבצע.
ככל שתזין את עצמך ביעדים שלך ותתאמן עליהם תיצור הרגלים חדשים שהם יצרו את האמונה שלך. האמונה היא המכחול באמצעותו אתה מעצב את החיים שלך, האמונה היא שתוביל אותך אל המציאות החדשה שלך.

מילים
כוח המילים והאותיות
האותיות המרכיבות את המילים הן שבוראות כל דבר בעולם הפיסי, למילים יש כח של בריאה, כל דבר שאתה אומר במילים מורכב מעשרים ושתיים אותיות, אין לך יותר מעשרים ושתיים אותיות. המילים שלך הן שבוראות את כל היצירות החדשות שלך, כוחות חיים ומוות ניתנו למילה הנאמרת. אין חדש תחת השמש – היצירות ה”חדשות” שלך הן יש מתוך היש, הן באות מתוך עשרים ושתיים אותיות קיימות ורק הצירופים בין האותיות הוא שיוצר את המציאות הייחודית שלך. את היעדים שלך אתה הולך להגשים בעזרת אנשים, כאשר אתה מדבר עם אנשים סביבך אתה עוזר ליעדים שלך לרקום עור וגידים, אתה מסייע להם לממש את עצמם, אתה יוצר עבורם מצע טוב, אתה שותל אותם בראשם של אחרים ובתת מודע שלך וכך הם יוצרים חיים משל עצמם וצומחים. לכן דבר הרבה על המטרות והיעדים שלך, תלה אותם בכל מקום, תשיר אותם, תרקוד אותם, תצעק אותם, לך לישון אתם תקום אתם בבוקר, תעשה אתם אהבה, תתאהב בהם, תתאמן בהם עד שתיצור את האמונה שלך, כי האמונה שלך היא שיוצרת את המציאות שלך.

מחויבות
המחויבות וההתמדה
המחויבות שאתה צריך ליצור היא לעצמך בלבד. בנה את המחויבות שלך כך שתמיד תוכל לשנות את גודל המחויבות או לבטל אותה בכלל, הייה מחויב ונאמן לעצמך, זו הדרך בה אתה נאמן ומחויב לאחרים. כאשר אתה מחויב לעשות עבור אחרים דבר שאינך מאמין בו, אתה יוצר קצר עם עצמך ועם הסביבה שלך ובפועל אף אחד לא אוהב את התוצאה. ברגע שלקחת מחויבות ליעדים שלך, עשה את הדרוש כדי להגיע לתוצאה אותה אתה מבקש להשיג, או שנה את היעדים שלך. כעת פעל להזנת התת מודע שלך בדרך הבאה.
אמור לעצמך:
אני יודע, אני יכול, מגיע לי, אני עושה את זה כמו גדול.
אני יודע איך לעשות את זה –
לעולם אל תזלזל בידע שיש לך גם אם הוא ידע צנוע, הידע הנחוץ לך להשלמת המשימה יגיע בעתו, אל תפעל בחיפזון, תן ליקום ולסביבה שלך לתרום את חלקם בתהליך בזמן שיידרש.
אני יכול לעשות את זה –
לעולם אל תזלזל ביכולת שלך לעשות משהו, אתה נבראת בצלם האלוהים ולכאורה יש לך כוחות בלתי מוגבלים, אתה יכול לגלות אותם בעצמך רק אם תאפשר להם לצאת, הם יצאו רק אם תאמין שהם קיימים בתוכך.
מגיע לי –
דע כי אתה שיר נפלא, לב פועם, יהלום בורק, תא בגופו של היקום, בלעדיך לא יכול היה להתקיים העולם, אתה הבן האהוב של האלוהים, המלאכים מכבדים ומוקירים אותך על תהליך הלמידה והצמיחה שלך – מגיע לך הכל. אינך יכול לחלום כמה מעט אתה לוקח ממה שבאמת מגיע לך, לכן אתה יכול לקחת לעצמך כל מה שתבקש. וכעת בהתאם למטרות הנעלות שקבעת תן מעצמך לאחרים.
אני הולך לעשות את זה כמו גדול –
כן, רק כאשר תסכם לעצמך את המחויבות שלך כך זה יתממש עבורך.
האגו שלך –
תהליך הזנה לתת מודע יוצר את הביטחון שלך, הוא יוצר את האגו שלך, בדרך זו אתה בונה את האגו שלך, כי רק כאשר יש לך אגו בנוי היטב, תוכל להניח לו בצד והוא כבר לא יוכל להפריע לך במעשים שאתה עומד לעשות כדי לשנות את המציאות שלך.

מעשים
המעשים מקרבים אותך אל התוצאה
פעל בדרך של “נעשה ונשמע”, המעשה שאתה עושה יוצר תובנה חדשה שלא ניתן היה ליצור אותה בלי המעשה – עשה מעשה טוב אחד ביום, בדרך זו תרוויח את האור, כך תוכל לומר לעצמך “מגיע לי”, תוקיר את עצמך.
כל מעשה שאתה עושה מוביל אותך אל ההבנה ואל הצעד הבא. עשה פעולות מתוכננות ומתוזמנות על ידי האינטואיציה שלך, אלה מקרבות אותך כל פעם עוד קצת אל היעד שלך, המעשים שאתה עושה נראים בענייך לפעמים לא נעימים, אנשים אומרים לך “לא”, אנשים לא זורמים אתך, אנשים לא מקשיבים לך, הם פוגעים בגאווה שלך, זה נראה “לא ראוי” עבורך – כאשר אתה מרגיש כך זה הסימן עבורך שאתה צומח, זה הסימן שאתה מתעמת עם המגבלות שלך, לכן זה הזמן להניח את האגו שבנית בצד, אתה כבר יודע שאתה יכול, כעת תניח לזה, אל תלחץ, כעת זרום עם האירועים, עשה מעשים שאינטואיציה אומרת לך שהם נכונים עבורך, תניח למגבלות – תניח למחשבה ולאגו בצד, הם סיימו את עבודתם, כעת הזמן לצמוח מעבר למגבלות המחשבה והאגו.
כל המטרה שלך בבניית האגו הייתה להגיע אל הרגע שתוכל להניח אותו בצד, כל היעד שלך באימוץ מחשבה חדשה הוא הזנת התת מודע וכעת זה הזמן של התת מודע והעל חושים שלך להוביל את התהליך בתזמון שרק הם יכולים, הייה סבלני, תתמיד, שנה את השיטה עד שתמצא מה שעובד עבורך.

מאמץ

עשה את המאמץ הדרוש
המאמץ הדרוש כדי להרוויח את האור הוא כוונה, פעל מתוך כוונה נכונה. כוונה היא כמו שלט רחוק השולט בכוונות שלך, תרגל את הכוונה שלך דרך מדיטציה. המניע שלך זה הכוונה שלך, לכן התבונן במניע שלך לרצון שלך לקבל. המניע שלך חייב להיות “לקבל על מנת לתת” כך תתקרב אל הטוב שבך. דע כי ההתייגעות הנדרשת היא במחשבה, המאמץ שאתה נדרש לעשות הוא מאמץ מזערי – יצירת כוונה נכונה. כוון את השלט רחוק שלך מול המכשיר שאתה מבקש להפעיל ואז תלחץ על הכפתור הנכון. כדי להגיע לכוונה נכונה אתה צריך משמעת, המשמעת תיצור משמעות חדשה בחיים שלך. ערוך מדיטציה על היעדים שלך – צור באמצעות המחשבה ניקיון, נקה את כל המחשבות שלך, נקה את המחשבות השליליות והחיוביות, אל תיתן לשום מחשבה לחדור, בעט בכל מחשבה שמגיעה אליך. אחרי השלב הזה, הזן את התודעה שלך באמצעות מיקוד וכוונה אל היעדים שלך. דמה את היעדים שלך לשדה פרחים, תסיר מהשדה את הקוצים ואת הפרחים שאינם מוצאים חן בענייך, דמה את השדה מתמלא בפרחים שאתה אוהב במקום הקוצים שהוצאת. ובכל הזדמנות שיש לך תשיר את היעדים שלך. תרקוד אתם, תחלום אותם, תצעק אותם, תכתוב אותם, דבר עליהם עם כל מי שמוכן להקשיב לך, תקום אתם בבוקר ולך לישון אתם, צור כוונה ומיקוד, הייה מאוהב.
לא תמיד השמחה היא שיוצרת את השיר, את הריקוד או את הצחוק, לפעמים הצחוק, או השירים, או הריקוד הם שיוצרים עבורך את השמחה. לכן הייה שמח גם אם השמחה שלך בהתחלה היא טכנית, בסופו של דבר היא תהפוך לאמיתית ותצא מהלב.
דע כי כאשר אתה משנה את העולם הפנימי שלך, גם העולם החיצוני שלך משתנה, שנה את הדימוי שלך על עצמך באמצעות חזרה על המנטרות שלך והשמחה שלך, אמור לעצמך “מגיע לי, הרווחתי את זה” עשה זאת מתוך כוונה ואמונה ביכולת שלך ובעצמך.

מציאות

קבל את המציאות החדשה
אתה נוצרת בדמותו ובצלמו של אלוהים, אתה הצל שלו, אתה ההשלכה שנוצרת ממשהו אמיתי וממשי מאוד. המציאות שיצרת באמצעות האמונה שלך היא אפקט של עצמך, היא אשליה והצל שאתה יצרת, המציאות שלך היא המשוב של המחשבות שלך. המציאות שיצרת תמיד תהייה מעט מאוד ממה שאתה באמת יכול, כי מה שיצרת הוא רק הצל שלך, אשליה, בעוד שהדבר האמיתי הוא אתה ואתה תמיד יכול ליצור צללים ולעצב מציאות חדשה ללא הגבלה. אתה והאמונות שלך הם המגבלה שלך או הכלי לעיצוב החיים שלך, אתה בוחר להיות מה שאתה רוצה להיות, אתה האדריכל של החיים שלך.

כותב המאמר: ד”ר דני לוסקי, יוצר ומפתח שיטת לוסקי.

לוסקי
לוסקי
ד"ר דני לוסקי PhD - יוצר ומפתח שיטת לוסקי. מפתח מבחני איטליגנציה i32. ראש מכללת לוסקי. יו"ר הלשכה למקצועות בריאות משלימים, מנטור של מנהלי עסקים בכירים במשק. מטפל בשיטת לוסקי - רפואה משולבת - טיפול במחלות וכאב, טיפול זוגי, טיפול משפחתי, טיפול בחרדות, טיפול בדיכאון, טיפול בהפרעות אכילה. ד"ר לוסקי כתב 17 ספרים בנושאי חינוך, זוגיות, בריאות וסודות ההצלחה. 054-4497799
לחץ לכניסה
יש לך שאלה? לחץ כאן >
יש לך שאלה? אני זמין כעת בווטסאפ