מה עצר את מיכל מלפתח זוגיות
15 בדצמבר 2014
חרדות וצללים בכוח האור
16 בדצמבר 2014

מציאת זוגיות בכוח האור

מציאת זוגיות בכוח האור/ אליזבט ויצמן

קורס ייעוץ זוגי,
קורס טיפול זוגי משפחתי >> כאן

“לכל אחד נשמה משלו וכולם נשמה אחד”(ילדים כמהים לאלוהים,לוסקי)
כל אדם הוא האור,חלק מהאלוה, האלוהים הוא אהבה ולכן כל אחד הוא אהבה, הרי נבראנו בצלמו. כאשר אישה אוהבת את עצמה, היא אוהבת את האלוהים, רק אם היא אוהבת את עצמה יכולה לאהוב אדם אחר.

כאשר את מגיעה למוכנות המתאימה לך נוצרת הזדמנות- פגישת השותף שלך לחיים. כאשר את מגדירה את היעדים להתאחדות , לאהבה, נוצרת הזדמנות להתאחד, כמו סיר למכסה ,כמו זרע לביצית.
כאשר אינך מאמינה שמגיע לך להיות באהבה, להיות חלק מהאור-“כל היש”, השפע, הצלחה, זוגיות, אהבה, בריאות, בכול דבר יש אור- אז האור לא מאיר עליך. כדי להרוויח את האור וללמד אותך לאהוב את עצמך ולהיות חלק מהאור , מגיע החושך, כול אותם תקלות, חוויות, מחלות, כל דבר שלילי בחייך. כדי ללמד אותך על האור , כדי שתראי את האור, מופעל עליך לחץ כדי להעביר אותך שינוי בדרך לאהבה, השינוי מוביל אותך למוכנות שמוביל אותך להזדמנות למציאת שותף.
לכן תדעי שכול חוויה, כול התנסות, “הכול לטובה” הרי מגיע מהאור, מאלוהים כדי להוביל אותך לשינוי, להשבחה, לאהבה עצמית. שתוביל למוכנות לקראת מציאת “האחד”.
לסיום ארצה לתת משמעות נוספת למנהג המקובל בהענקת טבעת יהלום כסמל לאירוסין, מעבר לחוזק אהבתכם. אולי היהלום בא להזכיר לך את הדרך שעברת , את הליטוש והעבודה שעשית. וכאשר היהלום ינצנץ על האצבע שלך, זכרי את נצנוץ האור שבתוכך את השלומות שלך והיופי


קורס ייעוץ זוגי,
קורס טיפול זוגי משפחתי >> כאן