זן שיאצו
4 בפברואר 2015
לחפור לעומק
5 בפברואר 2015

נאמנות בכל מחיר

נאמנות בכל מחיר, לעצמי / אסף ליברמן  

קורס ייעוץ זוגי,
קורס טיפול זוגי משפחתי >> כאן
 
    

אני כל יום מחדש מתעוררת ואומרת לעצמי היום זה היום, היום את מסיימת עם זה את עוזבת אותו. בהתחלה היינו זוג כמו כל הזוגות מאוהבים הוא כיבד אותי החמיא לי דאג לי הקשיב לי ממש הרגשתי איך החום שלו עוטף אותי מכל כיוון בחיים זה היה לפני 8 שנים שרק הכרנו מאז שנינו השתנינו המון במיוחד אחרי שהוא עבר את התאונה.

פיזית הוא רק איבד את הרגל אבל הוא איבד כל כך הרבה יותר מזה. הוא איבד את עצמו את הרצון לחיות, את הרצון לקבל או לתת, הוא פשוט נהיה אטום כמו סלע, הוא כל היום מצוברח וכועס אני כל הזמן מאיימת עליו שאני יעזוב והוא אומר לי שמבחינתו זה בסדר  והאמת? אני לא מאמינה לו שהוא אומר את זה אני מפחדת להשאיר אותו לבד אני בוחרת להיות נאמנה לו במקום לעצמי וכך ממשיכים אנו לסבול ביחד.

ניסינו הכל טיפול זוגי, טיפול פרטני סדנאות אפילו ניסינו להתחיל תחביבים משותפים, באמת הכל, אבל כלום, לא עובד. האמת אני מרגישה שכבר אף אחד מאיתנו לא רוצה שזה יעבוד האמת היותר גדולה היא שאני רוצה להיפרד אני רוצה לסיים את זה ולהתחיל תקופה חדשה בחיים שלי אך למרות זאת  אני עדיין תקועה לא מצליחה לעשות את המהלך אני מפחדת מאיך זה להיות בלעדיו אני לא מצליחה לראות את עצמי לבד אז אני נשארת בתוך הבור הזה של הייאוש והכאב וכל יום שעובר הבור הזה גדל ולי יותר ויותר קשה לצאת ממנו, באופן מסוים אני מרגישה כמו נרקומנית לכאב ולסבל שאני עוברת יום יום.