סולם המעלות הטובות

סולם המעלות הטובות

שלוש עשרה המעלות הטובות הם סולם ערכים שדרכו אתה עולה ממעלה אחת למעלה הבאה עד שאתה משווה צורה עם הבורא, עד אשר אתה בצלמו – קבל על מנת לתת, התחבר לאהבה, לסיבה של כל הסיבות. לתרופה של כל התרופות. האהבה היא התכלית, האהבה היא האלוהים בעצמו.
הדרך שלך להתחבר אל האלוהים שבך היא דרך האהבה והחמלה שאתה יוצר באמצעות סולם 13 המעלות הטובות.

1. הכר את עצמך דרך המשוב
ההתבוננות באנשים סביבך, בטבע ובתחושות שלך היא משוב להבנה של מי שאתה. המשוב שאתה מקבל מאנשים סביבך ומהטבע הוא מראה. לפעמים אתה רואה את המראה של האחר ולפעמים אתה רואה את עצמך דרך המראה שלו. כאשר המשוב יוצר אצלך תחושות טובות או רעות זה אתה, כאשר המשוב יוצר אצלך חמלה – קבלה וסליחה, זו המראה שראית וזה אינו שלך.

2. הייה אחראי
אל תשחק את הקורבן, אל תספר סיפורים ואל תאשים אחרים.
כאשר תשתנה אתה, ישתנה העולם עבורך. אינך חייב דבר – אתה רוצה. אם אתה חייב, תבוא מחלה וכאב להציל אותך מהמחויבות. לכן קח אחריות.

3. הייה היכן שאתה נמצא
העבר הוא לסליחה, ההווה לקבלה והעתיד לצמיחה. אל תחייה בעבר ואל תדאג לעתיד. הייה היכן שאתה נמצא בגוף, במחשבה ובנפש שלך. חייה את ההוויה שלך, תהייה החוויה עצמה, הייה כאן ועכשיו.

4. צור מוכנות
לכל תוצאה יש סיבה – כל מחשבה יוצרת מציאות. גישה יוצרת הרגלים, הרגלים יוצרים אמונה, אמונה יוצרת מוכנות, מוכנות יוצרת מציאות. שנה גישה, צור הרגלים, צור אמונה ומוכנות, כאשר תיצור מוכנות תופיע ההזדמנות. לפעמים המוכנות היא שיוצרת את ההזדמנות.

5. תוקיר את עצמך
כל כאב הוא מחלה שממנה אתה מפיק רווח ותועלת, לפעמים זה שיעור שאתה מבקש ללמוד. הרווח או התועלת או השיעור הם הסיבה למחלה. תלמד את השיעור שלך ומצא חלופה לרווח ולתועלת ובטל את המחלה. צור מצב של "מרוויח – מרוויח" בכל מקרה. עשה מעשה טוב אחד ביום, תן בסתר,
תוקיר את עצמך על כך ואז תרוויח את האור.

6. הייה בהשפעה
לפני ביצוע כל פעולה שלך – עצור, התבונן, צור לפחות שתי אפשרויות זמינות – "להיות או לא להיות" כעת בחר אחת האפשרויות מתוך השפעה וחופש אמיתי. כוח ההתנגדות שאתה מפעיל מבטל את הקצר ויוצר אור שמאפשר לך לראות דרך נוספת לפתרון וכך להיות בחופש בחירה ובהשפעה על החיים שלך.

7. הייה נאמן לעצמך
הכר בעובדה שאתה פועל כמו אוטומט, אתה בתגובה לאירוע שפגע בך בעבר. אתה יוצר קליפות הגנה ותדמית שמאפשרים לך להסתיר את האנושי שבך, את הרכות והשמחה, אתה מסתיר את מי שאתה כדי להגן עליך.
אתה משחק אותה קשוח כדי להסתיר את האנושי שבך, כדי שלא יפגעו בך עוד ועוד. כדי לחולל שינוי ופריצת דרך, כדי להתחבר אל עצמך והשמחה שלך, כדי להיות אתה – פעל הפוך להרגלים שלך, תפעיל את כוח ההיפוך.

8. הפוך תהליך ליעד
הפוך את התהליך ליעד ואת המטרה לאמצעי. הפוך את הפרידה לחיזור ואת הסוף להתחלה. לאחר שהגדרת יעד, תניח לו, תן ליקום לבצע את חלקו בשותפות שלכם. הייה כמו עלה שזורם במי הנהר שיודע בוודאות שהוא עתיד להגיע אל הים. הייה בוודאות שהעולם הוא אי וודאות נצחית והשליטה האמיתית נמצאת בשלווה של חוסר השליטה.

9. הייה בחמלה
חמלה מבטלת מחלה. כדי לבטל את כאב המחלה, כדי לשרוף קארמה ואת הדין הנלווה לקארמה, זהה את הזיוף ואת חוסר האוטנטיות שלך, זהה באמצעות המשוב היכן אתה בוגד באמונות שלך ותקן. צור חמלה – קבלה וסליחה.

10. לך אחרי השמחה
השמחה שלך היא המצפן אל הייעוד שלך. לך תמיד אחרי שמחת החיים שלך, שם האור והשפע מחכים לך. הייה במקום שמביא לך שמחה או הבא את השמחה אל המקום שם אתה נמצא.

11. קבל על מנת לתת
הייה צינור של שפע ולא מחסן עמוס. קח מכל השפע רק על מנת לתת, תעביר מייד כל מה שאתה מקבל. תעביר את הידע ואת הכסף ואת הבריאות ואת האהבה והשמחה שבך לאחרים,
צור זרימה וחיים.

12. פעל מתוך כוונה טובה
הכוונה שלך והמניע שלך הם שקובעים את טיב התוצאה. בדוק מה המניע שלך לקבל או לתת ולא את עצם הקבלה או הנתינה. העולם הוא אנרגיה הפועלת ומשתנה בהתאם, לרצונות, להסכמות או לכוונות של בני אדם. לכן הייה מכוון וממוקד וכך תצא מהבלבול. תקשיב לאנשים סביבך, תקשיב ליקום ולעצמך, עשה כך מתוך משמעת כדי ליצור משמעות חדשה.

13. תן אהבת חינם
האהבה היא ההיפוך של הפחד. כדי שהפחד יעלם, תאהב את הפחד שלך. הפחד רוצה ללמד אותך משהו על עצמך שלא יכולת ללמוד בלי הפחד, תאהב את הפחד שלך, תאהב את עצמך ואת האחרים אהבת חינם. אהבת חינם היא הכוח המאזן והבונה כנגד שנאת חינם וכוחות ההרס. אהבת חינם יוצרת איזון, צמיחה ותיקון. אהבת חינם היא התרופה של כל התרופות.

כותב המאמר: ד"ר דני לוסקי, יוצר ומפתח שיטת לוסקי.

לוסקי
לוסקי
ד"ר דני לוסקי PhD - יוצר ומפתח שיטת לוסקי. מפתח מבחני איטליגנציה i32. ראש מכללת לוסקי. יו"ר הלשכה למקצועות בריאות משלימים, מנטור של מנהלי עסקים בכירים במשק. מטפל בשיטת לוסקי - רפואה משולבת - טיפול במחלות וכאב, טיפול זוגי, טיפול משפחתי, טיפול בחרדות, טיפול בדיכאון, טיפול בהפרעות אכילה. ד"ר לוסקי כתב 17 ספרים בנושאי חינוך, זוגיות, בריאות וסודות ההצלחה. 054-4497799
לחץ לכניסה
יש לך שאלה? לחץ כאן >
יש לך שאלה? אני זמין כעת בווטסאפ