טיפול זוגי “חוסר אהבה”
4 בפברואר 2015
4 כללים לחילופי זוגות
4 בפברואר 2015

סיבה אחת בשביל להיות שמח

סיבה אחת בשביל להיות שמח / יולאנד חלבי

בחורה בת שלושים נשואה כבר שבע שנים אין לה ילדים מגיעה לפגישת יעוץ, מספרת שלא טוב לה בחיים, עובדת בגן ילדים בתור גננת, אוהבת מאוד את הילדים , כל כך בא לה שיהיה לה ילד משלה!

כל יום אחרי סיום יום עבודה באות אמהות לאסוף את ילדיהם  חלקן שואלות אותה “האם יש משהו בדרך”!!

כמובן שהיא עונה שלא, יש כאלה שמסתפקות בתשובה הקצרה הזאת ויש כאלה שלא, מתחילות לברר למה ולהציע כל מיני הצעות, “למה שלא תלכי לרופא ההוא, אומרים שהוא חזק”? , “למה את לא עושה טיפולי פוריות”? למה שלא תלכי..? למה ולמה…

היא מספרת בקול חנוק, קול יוצא ממקום מאוד פגוע, עצוב, מלא כעס!! שהיא כבר לא רוצה ילד מרוב שהם שואלים, אין לה בעיה להביא אותו ולמסור אותו לאימא שלה  רק שאף אחד לא ישאל אותה שוב,  שאף אחד לא יסתכל עליה במבט של רחמנות!! היא מרגישה שמתחילה לשנוא אנשים, אנשים ממרמרים לה את החיים!

היא ממשיכה לדבר ועכשיו בקול יותר גבוה, למה אנשים רוצים כל הזמן ללחוץ על הפצע  למה! הם נהנים מזה? אם לא  ובאמת איכפת להם, שלא ישאלו לפחות יחסכו עוד כאב!  למה הם לא רואים חוץ ממה שחסר לי?

הרי אני בחורה למדתי ועדיין לומדת,  עובדת,  יש לי זוגיות יש לי הכול חסר רק דבר אחד למה אנשים רואים רק מה שחסר לי?

שואלת אני בקשר לבעלה, איך הוא מתמודד עם הסיטואציה?

בעלי אדם טוב אנחנו זוג אוהבים, הוא לא מחסיר ממני כלום גם חום ואהבה התחשבות, הוא סובל איתי, כל פעם שלא ישנתי ובכיתי ישב לידי וניחם אותי, אנחנו יוצאים הרבה גם מטיילים בארץ ובחול הרבה קניות ובילויים , אבל מרגישה שההרגשה הטובה נהיית זמנית אחריה שוב אני לא מרגישה טוב!!