דמותו של אברהם אבינו
היפנוזה ופרסום: ממצאי מחקר

סירת הצלה

סירת הצלה

שלום חברים שלי,

אני חושבת שמטרת התהליך היא להוביל אותי אל הידיעה הפנימית של תת-ההכרה שלי שאני רוצה לחיות ולבחור בחיים! אני מרגישה פספוס בדרך. אני חושבת שבחירת המצב של טביעת ספינה הסיט אותי מהרעיון המרכזי: אני רוצה לחיות! – עכשיו עלי לעשות מעשה כדי לחיות! אם לא, הרצון נשאר בגדר פוטנציאל שלא מומש. איכשהו, הבחירה בחיי שלי במחיר של נטילת חיים ממישהו אחר, קצת הזיזה ובלבלה אותי בדרך להפנמת הרעיון המקודש של “ובחרת בחיים”-כיצד? כיצד תבצע ותפעל ותביא לידי מימוש את החיים. המחשבה או יותר נכון התפיסה של – “אני ראשונה בין שווים”, היא חדשנית עבורי. היא באמת פותחת בי ערוץ ישיר של טיפוח האהבה אלי. בראש ובראשונה, ממני-אלי. אני יכולה להבין את זה. אני מסכימה לכך. לאחר בחינה מחודשת של הכותרת לתהליך אני נשארת עם הכותרת שנתתי בכיתה: לתת לעצמי כדי לתת לאחרים. ללמוד לאהוב אותי ולקבל אותי על כל חלקי בידיעה ברורה שכל הסובבים אותי הם אכן חלקים ממני בהשתקפותם.

 חג שמח, אוהבת אתכם ומתגעגעת. אהובה.

 ——————-

 החוויה של אתמול הראתה לי משהו ,שלא ידעתי עלי . הרצון לחיים גדל והולך משנה לשנה .אני חיה את חיי כמו בגן -עדן עלי אדמות . עם חבר לחיים ,שמעולם לא היה לי ,היותי בריאה והולכת . עם כמה מליונים בבנק בגין פיצויים ,שתבעתי את בית החולים . עם 100% נכות שעשיתי מהנאכס נכס,מהלימון לימונדה ומהדפאקט אפקט . לעולם לא הייתי מוותרת על חיי בקלות אם הדילמה היתה מול אחד מילדיי ח”וח היתי הולכת איתם או במקומם . בינתיים החיים יפים במיוחד אחרי אתמול שגליתי שיש רק אור בעולם .

תמיד נעים לזכור זאת ! שבת שלום אהוב ! ורדה

  ———————

 אחרי התרגיל המעמת  רשמתי את הדברים הבאים: לתת.
איזה תרגיל מדהים ומעמת, הקושי לבחור 2 אנשים שיעלו לסירה ולבחור שהאחרים “ימותו” קשה מאוד עד כבילתי אפשרי רציתי שכולם יחיו ולכולם מגיע, אבל גם לי מגיע לחיות כמו לכולם , אבל התוצאה הסופית של התרגיל הייתה כי לא עליתי על הסירה, אז מה זה אומר? לא נלחמתי מספיק על עצמי, על זה שמגיע לי גם כמו לכולם. מתוך התרגיל עלו בי רגשות שתמיד היו בתוכי אבל התרגיל מעצים אותם כמו, יש בי המון כוח, הבנה, כוח פנימי, תובנות, חוכמה להעניק לאחר, לגרום לאחר להרגיש שהוא יכול לגדול ולפרוח ולהגיע להישגים לא חשוב מה קורה סביבו או בתוכו, יש בי את היכולת להראות לאחר שיש לו את הכוחות הפנימיים ולכוונו, אני מלאה לתת לאחר רק כדי שיהיה מאושר ויגשים את עצמו, אך בתהליך ראיתי כי יש בי המון נתינה, אבל לא נותנת  לעצמי לקבל מספיק כמו שאני רוצה. המסר בכל התהליך היה שמחה, לשמוח ולהעביר הלאה , לשמוח וליהנות מהחיים כי זה הבסיס להכל.

———————-

להתמודד, להחליט, להאמין

נאמר לנו שאנחנו נמצאים על סירה והסירה עומדת לשקוע, נאמר לנו שאנחנו כבר שעתיים בוחנים את האפשרויות ולא מצאנו שום פיתרון. ישנה סירת הצלה אחת שרק 2 יכולים לעלות עליה ולהינצל, ואלינו לבחור את 2 האנשים שינצלו בזמן שכל שאר האנשים בסירה עומדים למות. לאחר הגרלה עם פתקים, והענקת גפרורים למי שאנחנו רוצים להעניק לו חיים נבחרתי לאחת מהשתיים שנשארות בחיים נפרדנו מאלו שהיו אמורים לשאר על הסירה ולמות. לאחר שזה נגמר אני הרגשתי רעידות בכל הגוף הבנתי שקשה לי להתמודד עם דילמות קשות שאני    בורחת כי זה קל ומעדיפה לא להתמודד. אני מרגישה שנשארתי בחיים לי כי נלחמתי על החיים שלי אלה כי היה לי קל לא לבחור. אני מרגישה שאני לא מאמינה מספיק בעצמי, שאני לא מאמינה שאצליח להגיע ליעד שלי, שאני לא מספיק חזקה. אני מרגישה שאני צריכה להחליט, לבחור בחיים, להאמין ולהגשים את כל המטרות שלי. גם אם יהיה קשה והיו מכשולים בדרך אני בוחרת בחיים! אני צריכה לזרום כמו עלה במים ולעבור את כל המכשולים כדי לתת את מה שאני יודעת שבאתי לתת בעולם הזה. שרית איציק,בחרתי החיים.

 —————————

 “…ובחרת בחיים “


שנה א’ מכללת לוסקי – קורס מסע חוויה

לוסקי
לוסקי
ד"ר דני לוסקי PhD - יוצר ומפתח שיטת לוסקי. מפתח מבחני איטליגנציה i32. ראש מכללת לוסקי. יו"ר הלשכה למקצועות בריאות משלימים, מנטור של מנהלי עסקים בכירים במשק. מטפל בשיטת לוסקי - רפואה משולבת - טיפול במחלות וכאב, טיפול זוגי, טיפול משפחתי, טיפול בחרדות, טיפול בדיכאון, טיפול בהפרעות אכילה. ד"ר לוסקי כתב 17 ספרים בנושאי חינוך, זוגיות, בריאות וסודות ההצלחה. 054-4497799
לחץ לכניסה
יש לך שאלה? לחץ כאן >
יש לך שאלה? אני זמין כעת בווטסאפ