ספרים – ספרי חכמה רבי מכר מאת ד"ר דני לוסקי

לרכישת ספרים – לחץ כאן

תשעה כוחות קוסמיים להצלחה
תשעה כוחות קוסמיים להצלחה

הסודות הגלויים של האור הגנוז. ספר מעשי עם תובנות לחיים.
הספר מתאר את 10 האינטליגנציות הרגשיות על הצד המעשי שבהם.
הספר הוא מסע התנסויות מרתק של הנשמה לגילוי האור הגנוז, האמת המוחלטת, סודות החיים והחוקים השולטים ביקום. הספר מציג את החיים כמסע התנסויות של הנשמה לגילוי סודות האור הגנוז, החיים כסדנא בה פועלים כוחות, חוקים ומגבלות שאותם אדם חייב להכיר כדי לתקן ולהשביח את היכולות, כדי למשוך אור, שמחה ושפע. תשעה הכוחות הקוסמיים להצלחה הם אמת מוחלטת – חוקים השולטים ביקום מאז ומעולם. הספר הוא מסע מרתק לגילוי הסוד – אמת, אהבה, סקס, זוגיות, התבוננות, חלומות, חופש בחירה, הצלחה, הקשבה, זיכרון, מחשבה, שמחה, הגשמה, וודאות, נתינה, קבלה, חיסון, ריפוי, קארמה, גורל, תכלית.
לרכישת ספרים – לחץ כאן


ילדים כמהים לאלוהים
ילדים כמהים לאלוהים

כלים מעשיים לשינוי ויצירת מציאות.
סיפור מרתק עם עשרות כלים מעשיים לריפוי עצמי וצמיחה.
הספר ילדים כמהים לאלוהים, הוא סיפור מרתק על מורה המעביר לתלמיד נבחר את כל סודות החיים על פי ספר יצירה במהלך שבעה ימים ושבעה לילות.
"המורים שלי אומרים שכל סודות החיים כתובים בספר יצירה. ספר יצירה הוא מקור הסוד, הזרע והשורש של עץ החיים שממנו צומחים כל הענפים. ספר יצירה הוא האור הגנוז שהיה גלוי מאז ומעולם. העולם לא היה מוכן לקבל את הסוד ולכן הוא היה מוסתר, רק כאשר האנושות נמצאה ראויה לקבל את הסוד, נכתב ספר הזוהר, נכתבו ספרי קבלה וספרי סוד נוספים על בסיס ספר יצירה, רק אז האנושות התחילה לגלות את סודות החיים. על פי המסורת, אברהם אבינו הוא שכתב את ספר יצירה, אברהם הוא האבא של ישראל ושל ישמעאל, של ישו ושל מוחמד, של לאו טסו ובודהה ושל בני כל הדתות והגזעים שחיים היום בעולם. במהלך ההיסטוריה האנושית מורים רוחניים באו לעולם כדי להנחות את האדם בדרכו אל האור. המורים  דיברו בשפות שונות, לתרבויות שונות. יש מורים שמדברים, יש מורים ששרים, יש מורים שכותבים ספרים או פזמונים, יש מורים גלויים ויש מורים שהם בלתי נראים. מורים רוחניים נמצאים בקרבנו בצורות שונות עבור הייחודיות האנושית. כל המורים הרוחניים הגדולים מדברים על הסודות של ספר יצירה, סודות שלא השתנו מעולם".
לרכישת ספרים – לחץ כאן


ספר שיטת לוסקי
ספר שיטת לוסקי

חכמת 32 אינטליגנציות לחיים.

ספר שיטת לוסקי הוא מקצוע לחיים. דרך חיים. בריאות דרך הטבע (700 עמודים) 
ספר חובה למטפלים, פסיכולוגים, רופאים, עובדים סוציאליים, הורים וכל מי שמתעניין בבריאות.

שיטת לוסקי פותחה על ידי ד"ר דני לוסקי במהלך עשרות שנות מחקר וניסיון קליני.
השיטה מבוססת על גישות מדעיות מערביות, גישות הוליסטיות מזרחיות ועל חכמת הקבלה של ספר יצירה,
המיוחס לאברהם אבינו.
על פי שיטת לוסקי, בריאות, כסף, הצלחה וייעוד נרכשים באמצעות תהליך חינוכי ואימון ערכי חיים.
כאשר ערכי החיים משתנים גם המציאות משתנה.
העולם על פי לוסקי מחולק לשלושים ושתים נתיבות, כל נתיב מכיל מגוון משתנים התואמים את תדר הנתיב.
שינוי לטובה באחד המשתנים ישפיע לטובה על כל יתר המשתנים באותו נתיב.
כל המשתנים התואמים את תדר הנתיב, הוא הפוטנציאל האנושי של הנתיב והוא נקרא "אינטליגנציה",
או בשפת ספר יצירה "נתיבות פליאות חוכמה". לכל אדם 32 אינטליגנציות בפרופיל ייחודי.
את האינטליגנציות ניתן לתקן, לתחזק, ולשכלל כמו שריר על פי הרצון החופשי. בריאות דרך הטבע.
ספר שיטת לוסקי מתאר באופן מעשי את הדרך בה כל אדם יכול לזהות ולאבחן את האינטליגנציות החזקות
ובאמצעותם לטפל באינטליגנציות החלשות.
שיטת לוסקי היא תבנית להכלה, קישור, חיבור ושילוב כל צורות הביטוי האנושיות דרך 32 אינטליגנציות
בארבעה רבדים: גופני, רגשי, שכלי ורוחני ליצירת יחידה משולבת שלמה.
לרכישת ספרים – לחץ כאן


החוש השנים עשר
החוש השנים עשר

סיפור על האוצר הגדול מאבן החכמים ומשיקוי החיים.
החוש השנים עשר (חידוש עולמי) הוא החוש שמנהיג את כל החושים, האוצר של כל האוצרות שערכו גדול מאבן החכמים ויכולתו גבוהה משיקוי החיים, האני העליון שאינו משתנה מיום הלידה ועד למוות. כוחות עלומים קוראים לנסיך החלומות לצאת למסע אחר האוצר הגנוז במסעו, מחפש נסיך החלומות את האוצר של כל האוצרות. הוא לומד על נקודת האמצע השובתת כאשר כדור הארץ מסתובב, הוא לומד על האמת המוחלטת שאינה משתנה, הוא מבקר בכוכב החושים ורואה את העוצמה הגלומה בכל אחד משנים עשר החושים. הוא לומד איך החושים מאפשרים צמיחה, בריאות טובה, שפע, אהבה וזוגיות מוצלחת. הוא שומע על הכוחות שבראו את היקום ומוצא את האוצר של כל האוצרות, אשר ערכו גדול מאבן החכמים ויכולתו גבוהה משיקוי החיים. הוא מגלה את החוש השנים עשר, הוא החוש שמנהיג את כל החושים. הוא האני העליון שאינו משתנה מלידה ועד למוות.
לרכישת ספרים – לחץ כאן


 עשיר שמח וסקסי
עשיר שמח וסקסי

חוקים רוחניים ליצירת שפע.
אינך מודע לכוח שבך, אבל הדרך שבה אתה קורא את החומר הכתוב היא ייחודית לך והיא תביא אותך אל התובנה שאתה מחפש. התובנה נמצאת ביכולת שלך לחוש, לראות, להאמין שאתה תמיד היית, אתה עכשיו ותמיד תהייה עשיר שמח וסקסי, אינך מודע לכוח שבך ולמשמעות הפשוטה של להיות שמח, סקסי או עשיר. הספר פונה אל המחשבה, אבל הדרך שבה אתה קורא את החומר הכתוב היא ייחודית לך והיא תביא אותך אל התובנה אותה אתה מחפש. אתה תחוש שאתה מבין, אתה תפעיל את האינטליגנציה הרגשית שלך כדי לחזור לראות את מה שתמיד ראית.
לרכישת ספרים – לחץ כאן


ספר התהליכים
ספר התהליכים

ספר התהליכים – אמנויות כשפות לריפוי
ספר חובה למנחים, מורים, מטפלים, מאמנים ומדריכים.

ספר התהליכים נולד מתוך הצורך שלי כמטפל, מורה, מנחה קבוצות ומאמן,
לארגן ולרשום תהליכים כך שיהיו זמינים עבורי לפני כל מפגש עם קבוצות.
כל תהליך המופיע בספר זה, חוויתי, באופן אישי, או העברתי אותו בקבוצה כמנחה, ובמסגרות של הנחיית עמיתים.
חלקם הגדול של התהליכים המופיעים בספר, עברו שינוי ופיתוח במהלך השנים, ורק חלקם מופיעים כפי שחוויתי או ראיתי.
כל התהליכים מקושרים לשיטת לוסקי ולשלושים ושתים האינטליגנציות.
התהליכים בספר זה, הם כלי יעיל עבור מטפלים, מורים, מנחים, מאמנים ומדריכים –
לאימון, תרגול, שכלול, תחזוקה, או תיקון – אינטליגנציות.
אינטליגנציה היא יכולת. יכולת לזהות חסרים רגשיים, יכולת להגדיר רצון,
יכולת לשנות גישה ויכולת לקבוע מטרות ולממשן.
כל אחת משלושים ושתים האינטליגנציות מופיעה אצל כל אדם, במינון כלשהו.
לכל אדם פרופיל אינטליגנציות ייחודי משלו, המעצב את אישיותו,
את תפיסותיו והבנתו את העולם לצורך מניעת תקלות, פתרון בעיות והשגת יעדים.
התהליכים בספר זה מסייעים בשכלול, תחזוקה ותיקון יכולות אנושיות, והקניית ערכים חינוכיים.
עבור המטפלים, התהליכים הן תרופות הוליסטיות למניעה, לטיפול וריפוי.
שיטת לוסקי מתארת 32 נתיבות המכילים את כל הפוטנציאל האנושי.
הנתיבות מגדירים את המרחב הריק המבקש מילוי ע"פ הרצון החופשי של כל אדם.
ספר התהליכים נותן כלים מעשיים דרכם כל אדם יכול לזהות את האינטליגנציות החזקות יותר
או את האינטליגנציות החזקות פחות.
התהליכים הם כלים לתחזוקה, לשכלול ולתיקון האינטליגנציות.
לרכישת ספרים – לחץ כאן


הרפואה המשולבת
רפואה משולבת

ספר מחקר חובה לתרפיסטים, רופאים, ואנשי חינוך.
הספר "רפואה משולבת" הינו פיתוח מעשי, משולב, של ידע עתיק, מתוך ספר יצירה, המיוחס לאברהם אבינו, עם ידע מדעי, חדשני, עדכני, לכלל תבנית לרפואה משולבת עבור מרכזים רפואיים ועבור מטפלים. "בחזון הרפואה המשולבת, בחדר המיון של מרכזים רפואיים, יהיה רופא בעל הכשרה בשיטות הוליסטיות, ומטפל הוליסטי שעבר, גם, הכשרה רפואית בסיסית. הרופא והמטפל יאבחנו את המטופל ויקבלו החלטה משותפת על המשך התהליך. כאשר בבדיקה מובחנת בעיה גופנית, מסלול הטיפול יהיה רפואי מדעי, ובמקביל או לאחר הטיפול ישולבו טיפולים בגישה הוליסטית – טיפול אישי בהתאמה לרובד, סדנת מודעות, קבוצת תמיכה, או קבוצת התפתחות. כאשר אין ממצאים פתולוגים גופניים, מסלול הטיפול יהיה בגישה הוליסטית, ובמקביל המשך בדיקות ומעקב בגישה המדעית. דרך זו מבטיחה שהמטופל יהיה במרכז – ניהול בריאות המטופל, במקום ניהול המחלה." התבנית המוצעת בספר היא שפה להתבוננות, הכלה ושילוב התרפיות השונות בעולם הרפואה המדעית וההוליסטית ליצירת רפואה משולבת, ייחודית ופשוטה.
לרכישת ספרים – לחץ כאן


מבחני אינטליגנציה i32
מבחני_אינטליגנציה_ספר
אבחון פוטנציאל אנושי שלם –  32 האינטליגנציות
מבחני אינטליגנציה i32  קובץ PDF הספר מבחני אינטליגנציה i32 חושף את מבנה האישיות השלם – חידוש עולמי. ספר מחקר ייחודי למטפלים, יועצים, מאמנים, מנחים, מורים וכל מי שעובד עם אנשים. וגם, כל מי שמתעניין בבריאות. נטורופתיה, פסיכותרפיה, רפואה סינית ולמעשה כל עולם הטיפול המשלים לרבות מקצועות כמו רפלקסולוגיה, טיפול באמנויות. המחקר מגדיר את 32 אינטליגנציות. אינטליגנציה היא נתיב המכיל מגוון משתנים התואמים את תדר הנתיב. לכל אדם יש 32 אינטליגנציות בפרופיל ייחודי, דרכן הוא מתבונן על העולם ומבין את החיים ובאמצעותן הוא מצטיין, משיג יעדים, מגשים חלומות ובורא מציאות אישית. האבחון יאתר את האינטליגנציות החלשות שהן שורש הבעיה. הטיפול באינטליגנציות מתבצע באמצעות "תרופות לוסקי" – פעולות אנושיות פשוטות מכוונות לקבלה או נתינה. התרופות נתנות בהתאמה לרובד בו מופיעה הבעיה. מבחני האינטליגנציה יאתרו יכולות ופוטנציאל התפתחותי נוכחי אצל ילדים ונוער לשיפור יכולת העצמה להכוונה למקצוע מתאים ועתיד מבטיח. מבחני האינטליגנציה יאתרו יכולות ומסוגלות של מבוגרים, מנהלים ועובדים בארגונים עסקיים לחיים מלאי סיפוק, משמעות ושמחה. מבחני האינטליגנציה יאבחנו את הסיבה לכאב ולמחלה אצל חולים ויצביעו על שורש התקלה. איתור התקלה וטיפול בשורש הבעיה תשפר את יכולת ההתמודדות עם המחלה, תשפר את הסיכוי למניעת חזרתה של המחלה ותשפר את היכולת להבריא מהמחלה. ספר חובה למוסדות השכלה גבוהה, מחנכים, מטפלים, מורים, מנחים, מכוני מחקר ואבחון.

לרכישת ספרים – לחץ כאן


32 שערים להצלחה – המדריך המעשי השלם
סודות ההצלחה – PDFׂ
סודות ההצלחה
ספר לעבודה מעשית. אתה עומד מול דלת הכניסה למסע אישי יוצא דופן, התבוננות בדרך בה הלכו רבים אחרים, השאיפות, החלומות, ההישגים, האהבה, השמחה, העושר. ספר זה בנוי תאים, תאים, התווים את המסע שלך אל ההצלחה. כל תא עומד בפני עצמו ומשלים תאים אחרים לרצף חוויה אחת שלמה, לגוף שלם אחד. אנשים רבים רוצים להתבונן, לגעת בשקט  לדעת שמחה, לחוות הצלחה. כאשר הם בחוץ או בשוליים, הם רוצים להיכנס פנימה, אל לב ההצלחה. כאשר הם בתוך התהליך, קשה להם. רבים מוצאים את התירוץ המתאים ומוותרים על התהליך, מוותרים על האפשרות לגעת בשמחה, לחוות את ההצלחה. אנשים אלה מוותרים על היעדים שלהם וכך גם על התהליך עצמו. אם אתה מה"מחפשים", המתמידים ונחושים להגשים את החלומות שלהם, אתה במקום הנכון. הידע בספר זה מבוסס על "שיטת לוסקי".


לרכישת ספרים – לחץ כאן


תרופות לוסקי לטיפול עצמי
תרופות לוסקי

תרופות לוסקי – לא תרופות כימיות לא תרופות סבתא – להעצמה וריפוי עצמי
תרופות לוסקי, הן פעולות אנושיות פשוטות, כגון: שינה, מקלחת, מחשבה חיובית, מעשה טוב, חיבוק, נשיקה, אהבה, יחסי מין, הליכה, ביקור במקום חדש, ועוד. בכל אחת מהפעולות האנושיות קיים הרצון לתת והרצון לקבל שבהן, כך שניתן לכוון לקבלה או לנתינה. כל פעולה אנושית מאפשרת תרגול, אימון, תחזוקה, שכלול או תיקון של כל אחת משלושים ושתים האינטליגנציות. הכוונה והמודעות לרצון לקבל ולרצון לתת שבכל פעולה היא שמניעה את כוח החיים (הרצון החופשי), והופכת כל פעולה אנושית פשוטה ל"תרופה".

TrufotLouskyCover

לרכישת ספרים – לחץ כאן


קלפי יצירה קבליים
קלפי יצירה קבליים

קלפי יצירה מיועדים למשחקי יצירה והתפתחות אישית, רוחנית, תרגל מושגים, ותכנים.
הבנת התפיסה הקבלית,נומרולוגיה ואסטרולוגיה, תפיסה חינוכית, גישה טיפולית, ייעוץ והכוונה לחיים טובים יותר.
הייחודיות של הקלפים – קלפי יצירה הם כלי עבודה ייחודי לתרגול ערכים רוחניים, גישות חינוכיות, אינטליגנציות רגשיות ועבודה גופנית דרך שנים עשר החושים. כל התכנים והמסרים המופיעים בקלפי יצירה באים מספר יצירה המיוחס לאברהם אבינו. עובדה זו הופכת את הקלפים למרתקים במיוחד. הקלפים קשורים לכוח האותיות העבריות והמספרים בעץ הספירות. 32 קלפי היצירה מבטאים באופן מושלם את 32 חלקי עץ החיים הקבלי. מהות קלפי יצירה – הקלפים מיועדים למשחקי יצירה והתפתחות אישית רוחנית – תרגל מושגים, ותכנים. הבנת התפיסה הקבלית, נומרולוגיה ואסטרולוגיה קבלית של ספר יצירה. התפיסה החינוכית של ספר יצירה, הגישה הטיפולית, ייעוץ והכוונה לחיים טובים יותר. לעורר מחשבה יצירתית, לשאול שאלות, לעמת ערכים ואמונות מול מציאות. לבחון את המצוי על פני האפשרי. הקלפים משמשים מקור והשראה לביצוע מדיטציה בהתאם למהות ולמשמעות הקלף. הקלפים הם כלי ייחודי עבור ילדים ובני נוער לתרגול השפה העברית, משחקי מילים. וכן מהות ומשמעות המספרים. כדאי לצלם את הקלפים עבור ילדים ולתת להם לצבוע אותם על פי סדר המספרים או האותיות או בכל דרך שתאפשר להם התפתחות אישית דרך צבעים. הפעולה של קלפי יצירה – קלפי יצירה אינם קלפי טארות וגם אינם עוסקים במגיה או בתקשור עם עולמות חיצוניים. קלפי יצירה מיועדים להתפתחות רוחנית, למשחקי יצירה ולייעוץ לגבי תוכניות או רצון לחולל שינויים. אין מקריות בפריסת קלפים, כל פריסה היא יצירה שמושפעת ומתאימה לשואל בקלפים. אתה רואה את מה שמתאים לך לראות כדי לבצע התפתחות. ולכן כל פריסה תספר רק לך בדרך ייחודית את מה שאתה רוצה לשמוע או לראות. בדרך זו אתה מגלה את הרצון הפנימי שלך ומעלה אותו אל המודע. שואל בקלפים מזהה את עצמו דרך מהות ומשמעות המספרים וכוח האותיות. שואל יכול לפתוח לעצמו בקלפים או להתייעץ עם מורה רוחני הקורא בקלפי יצירה. היחס לחפיסת קלפי יצירה – התכנים של קלפי יצירה

הם תכנים קדושים ובעלי ערך במובנים רבים ולכן רצוי לשמור את חפיסת הקלפים עטופה בבד משי בצבע סגול בתוך קופסת עץ. רצוי להניח את הקופסה במקום מיוחד. להתייחסות שלך לקלפי יצירה יכולה להיות השפעה על התכנים שתקבל מהקלפים בזמן קריאה או בזמן משחק. בניין חפיסת קלפי יצירה – קלפי יצירה בנויים משלוש סדרות של קלפים – עולם, שנה ונפש. (ראה טבלת קלפי יצירה) קלפי העולם – יסוד המים בצבע כחול. קלפי שנה – יסוד האש בצבע אדום. וקלפי נפש – יסוד האויר בצבע צהוב. קלפים כמייצגים – קלפי יצירה מייצגים את הכוליות כולה, את החוקים השולטים בחיים ובטבע היקום. את כל ההתנסויות, את מה שהיה ומה שיהיה בעתיד. קלפי יצירה מייצגים את מורכבות ההתנהגות האנושית, כל מבנה האישיות, כל המחלות, כל התקלות, כל השמחות, כל הדימויים העצמיים, כל ההצלחות – כל קשת הצבעים והשפע שהאור מציע. מה צריך לדעת לפני השימוש בקלפי יצירה ? לאלו שכבר מכירים את שלושים ושתים האינטליגנציות, החומר בספר 32 האינטליגנציות מספיק. כדאי לעשות חזרה על המשמעויות המיוחדות של האינטליגנציות ביחס לאותם נושאים לקריאה בקלפים. למי שעדיין לא מכירים רצוי ללמוד במסגרת מסודרת עם מורה רוחני שעובד עם קלפי יצירה ועם שלושים ושתים האינטליגנציות. קלפי יצירה מסוגלים לאור, אהבה, שמחה והצלחה.
לרכישת ספרים – לחץ כאן


לוס-יוגה
יוגה אותיות ומספרים

יוגה מספרים ואותיות

לרכישת ספרים – לחץ כאן


בעזרת השם – פירוש שמות

ספר פירוש שמות – PDF

הספר נותן הדרכה מעשית איך לפרש שמות עם דוגמאות מעשיות. ספר חובה למטפלים, מרצים, מנחים ולכל מי שרוצה להבין את הטכנולוגיה של פירוש שמות. שמות של אנשים הם צירופים של אינטליגנציות שמהם עולות משמעויות ויכולות אישיות לצורך יצירת מציאות אישית. שילוב האינטליגנציות המרכיבות את השם המלא של אדם מאפשרות התייחסות למבנה האישיות ופרופיל האינטליגנציות המרכיב את השם. מילה היא צירוף משמעות האותיות הבונות אותה לצורך תיאור מציאות. שמו של אדם הוא המגבלה שלו וגם הפתח שלו לצמיחה. שמו של אדם הוא זרע ממנו צומח העץ כולו. האותיות העבריות קיימות משחר הבריאה, הרבה לפני הולדתו של העם היהודי. אברהם אבינו גילה מחדש את השפה העברית ואת האמת המוחלטת העומדת מאחוריהם, את כוחן ויכולתן להעביר אדם ממצב אחד למצב אחר ולברא עולם עולם חדש של אפשרויות. על פי האגדה בוני מגדל בבל השתמשו בשפה העברית וכי תרבויות אטלנטיס הקדומות השתמשו באותיות העבריות ככלים טכנולוגיים לפתרון בעיות, עד היום אין מבינים את כוחם. האלף בית העברי נמצא במימד שמעבר לזמן ולמרחב, האותיות העבריות הן כלי בעל עוצמה רבה. המילה "אות" כמו "פולס" של אנרגיה או תדר בעל עוצמה, צופן או מפתח. האותיות הן פתחים לעולמות עליונים וגשר בין המציאות הגשמית והמציאות הרוחנית.

כוח אותיות השם, משמעות השם.

לרכישת ספרים – לחץ כאן


ספר דיקור עץ חיים– PDF


ספר דיקור עץ חיים כולל 32 נקודות דיקור. נקודות הדיקור נקבעו בשיטת לוסקי, על פי חוכמת הקבלה של ספר יצירה.
לרכישת ספרים – לחץ כאן


ספר כף היד – PDF

כף היד היא כלי עתיק יומין להתבוננות ואבחון, קורא מיומן יוכל לאבחן את מצבו הפיסי והנפשי של אדם בכף ידו כמו קריאה במפת החיים. כף היד היא מיקרוקוסמוס של החיים ושל שלושים ושתים האינטליגנציות או היכולות שיש לאדם לבצע משימות שמפיקות תוצרים הניתנים למדידה. חלוקת הקווים וכף היד בספר זה הינה על פי עץ שלושים ושתים האינטליגנציות בארבעה עולמות. ההתבוננות והאבחון דרך ארבע העולמות מקשרת אותנו אל שלושים ושתים הנתיבות על כל המשמעויות העולות מהן כפי שהם מוסברים בספר זה. עשר הספירות מתארות את עשר אצבעות הידיים, חמש כנגד חמש ובמרכז ברית המילה כמילת הלשון בפה. יד שמאל מתארת את הרצוי או את תוכנית החיים, את נתוני היסוד, את הצד הגנטי, התיקון המתוכנן והגלגולים הקודמים. יד ימיןמתארת את המצוי, או את הביצוע, את השינויים בתוכנית ואת העתיד. שתי כפות הידיים משלימות ומציירות תמונה שלמה. קורא בכף היד צריך לבחון את שתי הידיים ולהתייחס לתוכנית ולביצוע בהתאם לאבחון המתבקש. הקווים על כף היד משתנים ללא הרף ומבטאים את השינוי המתחולל בגוף ונפש האדם.

לרכישת ספרים – לחץ כאן


 InegratedMedicineCover

Integrated Medicine
Integrative health combines treatment methods from different worlds and levels, body and soul – the combination of the scientific medicine, meaning, medications and surgeries alongside with holistic treatment methods. In the physical level, there will be treatments such as acupuncture, movement, massage, nutrition. In the emotional level, will be treatment methods, such as, combining arts, healing, and psychodrama. Mental treatment methods, such as, guided imagination, conversation, and questioning. At last, in the spiritual level, there will be treatment methods, such as meditation, the feedback way, forgiveness and prayer. The integrative health gives an answer for the different aspects of human body and soul and sees all his parts and levels uniting into one complete unit.

The five central characteristics to schematize and to create a framework of the integrative health via 32 intelligences, for medical centers and therapists are the health scale, the engine to a change, lousky remedies , the treatments basket, and the therapists' cycle. These five central characteristics are the consequences of the 32 paths (intelligences) pattern as it is indicated in the Book of creatio

לרכישת ספרים – לחץ כאן


RichHappySexyCover

Rich Happy and Sexy
In the beginning.
You stand in front door that will take you into the journey of reading experience, like observation process that many others when true it, the ambitions, the dreams, the accomplishments, the love, the happiness and the wealth. The book is written like cells, which combines into whole journey to success.
Each cell is independent and each cell completes the others into whole sequence of experience, one whole body.
Many people want to see, to touch, to feel joy, to experience success.

When they are out of borders, they want to enter inside, into the heart of success.
When they are inside the process, it is hard for them.
Many find the appropriate excuse and give up the process, give up the possibility to reach joy, to experience success.
These people give up on their goals as well as on the process itself.
If you are one of the "searchers", you are in the right place.
There is no need that everything comes clear to you from the first reading, the book is yours, look inside once in a while, and in time you will notice something new for yourself.
All that's been said here is not new for you and yet, not all is revealed. You know that everything has a good reason, be sure that everything is for the best and everything is good.
The information comes to you at the right time, information is absorbed by you only when you ready for it.
Eventually, all of us "search" the way which will help us to see who we are, to be quiet, to feel joy and to experience endless success.
I recommend you to read this book from the beginning to the end in one time, one breath. After the first reading, make this book your daily play. Select one cell and see what you have chosen and what is the meaning of it.
If you find in this book something that can help a friend of yours, do the proper action and buy this book as a gift for your friend. It is always better than giving an advise which nobody hears.

לרכישת ספרים – לחץ כאן


IntelligenseResearchCover

Intelligence Tests i32
The contribution of the present research lies in the presentation of the unique format for integrated medicine, definition of the 32 intelligences, and in the construction of an instrument for the measurement of the subject’s level in each one of the 32 intelligences through which medical centers, therapists, and education practitioners can create their unique treatment mix personally adjusted to each and every patient or student.
The world, according to the Book of Creation, is divided into 32 paths. Every path includes variables that suit the frequency of the path. Treatment of one of the variables will favorably influence the other variables on the same path.
All the variables that are commensurate with the path frequency embody the human potential of the path and it is called ‘intelligence’, or in the language of the Book of Creation, ‘wonderful paths of wisdom’. Intelligence can be corrected, maintained, and improved, like a muscle, by free will.
Treatment with integrated medicine is performed using ‘holistic medicines’, which are simple human actions directed at receiving or giving, such as hugging, sleeping, showering, walking, smiling, laughing, drinking, taking a trip, shopping, and going to the sea. In addition, the following treatment techniques are used: massage, healing, acupuncture, Bach flowers, healing plants, psychotherapy, the arts, dreams, psychodrama, meditation, guided imagery, creation cards, chirology, poetry, stories, process, experience journey, and nutrition. .
Integrated medicine is an innovative and practical development of the Book of Creation into an integrated educational and treatment method – holistic spiritual psychotherapy for the balance of the body and mind, through the 32 intelligences with the integration of the arts. Integrated medicine is a format for the inclusion, association, connection, and integration of the different treatment and therapy techniques in the world of medicine, in all their forms, for the creation of a whole integrated medicine

לרכישת ספרים – לחץ כאן