עקיצת הנחש
14 בינואר 2015
חוסר תקשורת בין בני זוג
14 בינואר 2015

קבל אותה כפי שהיא

קבל אותה כפי שהיא /קובי סימנר

קורס ייעוץ זוגי,
טיפול זוגי משפחתי >> כאן

היא שונה ממך, ולכן איתה התחתנת.

למה אתה נלחם בה? למה אתה רוצה שהיא תעשה ותהיה כמו שאתה רוצה שהיא תהיה, כי קשה לך לקבל את זה שהיא שונה, קשה לך לקבל אותה כפי שהיא כי זה לא נוח, זה לא נוח לך אתה רוצה תשומת לב עכשיו, אתה רוצה אוכל על השולחן,אתה מצפה וכגודל ציפיותיך ככה יהיו אכזבותיך בחיים.

כמוה, כמו אשתך, ככה גם המציאות וכשאתה נלחם בה, אתה מפסיק לקבל אותה כפי שהיא, אתה כועס, אתה צועק, מקלל.  האם אתה חושב שזה יעזור לך? האם אתה חושב שככה תתקדם? תשיג אהבה, יבינו אותך, יקשיבו לך, איך? איך אם אתה לא מקבל את המציאות? איך אם אתה לא מקבל את אשתך כפי שהיא, איך היא תוכל? איך היא לא תבקר אותך אם היא שומעת ממך רק ביקורת, איך אתה לא מבין?

מה שאתה יוצר בחיים שלך חוזר אלייך בחזרה, זהו דרך המשוב, אם תעלה להר תשמע בדיוק את ההד של המילה שהוצאת מהפה שלך, תקבל בדיוק את מה שאתה נותן, מתוך הכוונה שלך, כוונת הנתינה כלפי האישה או כוונת הקבלה כלפי עצמך.

איך אתה מזין את עצמך? איך אתה אוכל את האוכל שלך? האם אתה עוצר רגע ומתמקד באוכל שלך, אוכל לאט,נהנה אוהב את הטעם, מתמקד ברגע של המציאות הזאת או שאתה מדליק איזו הסחת דעת, חושב מחשבות בזמן האכילה, הרגשות גורמות לך לחנק, כי שכחת להתמקד ברגע האכילה.

כל דבר שקורה, קורה לטובה גם אם זה לא נראה ככה, עליך לעצור להתבונן, לקבל את המציאות כפי שהיא, להתנגד לטבע שלך לקלל,לכעוס ולצעוק כי אתה חוזר על עצמך, וככה גם המציאות תחזור על עצמה בלי שינוי תשאיר אותך באותו מקום, תקוע לא משנה אם תרצה ליעד אחר, למקום אחר שבו יש אהבה, רוגע ויהיה לך נעים להגיע הביתה, תקבל במשוב בדיוק את מה שאתה יוצר העולם יחזיר לך את מה שאתה יוצר בחיים, אתה תראה מה שלא תרצה לראות, כי את השינוי בתוך חייך אתה לא יוצר, והשינוי מתחיל בכך שתקבל את המציאות כפי שהיא.