קורס אבחון דרך הלשון

רוצים לשפר את היכולת לטפל במטופלים? כדאי שתכירו את הקורס הבא!

אם אתם עובדים בתחום טיפולי או מעוניינים לקבל הכשרה בתחום זה, כדאי שתכירו את שיטות הטיפול העיקריות ברפואה הסינית. שיטת האבחון של מצב הגוף והנפש באמצעות בדיקת הלשון היא שיטה עתיקת יומין המבוססת על הרפואה הסינית, אשר מאמינה כי הלשון משקפת את מצב האיברים הפנימיים בגוף. קורס אבחון דרך הלשון מאפשר לכם ללמוד את בסיס תיאוריית חמשת היסודות של הרפואה הסינית, המתייחסת לטיפול באיברים פנימיים בכדי לשפר את המצב הפיזי והנפשי של המטופל. במאמר הבא תוכלו ללמוד יותר על הקורס ולהכיר את שיטות הלימוד הטובות ביותר היום ללימוד שיטה טיפולית זו.

אבחון דרך הלשון ע"פ הרפואה הסינית

שלב האבחון ברפואה הסינית הוא אחד השלבים החשובים ביותר להצלחת הטיפול. אבחון דרך הלשון כולל בין היתר תשאול של המטופל ואבחון פיזי של הלשון. על פי תוצאות האבחון, ניתן לבנות תהליך טיפולי מותאם אישית למטופל כגון התאמת תזונה, עיסויים, דיקור או כוסות רוח. תוכנית הלימודים של קורס אבחון דרך הלשון כוללת מגוון נושאים, כגון ההיסטוריה והפילוסופיה של הרפואה הסינית, המבנה והפונקציות של הלשון והקריטריונים הנדרשים לאבחון דרך הלשון. בנוסף לכך, תוכלו ללמוד לעומק את הקשר בין מצב הלשון למצב האיברים הפנימיים בגוף.

איך מתבצע התרגול של האבחון?

בתהליך הלימודי של קורס אבחון דרך הלשון, תוכלו לבצע מספר אבחונים במטרה לרכוש ניסיון מעשי מקצועי. תרגול אבחון של הלשון בהנחיית המורה ד"ר דני לוסקי מתבצע בשיעורים בזום, כולל הכשרה בקורסי און ליין מצולמים. בנוסף לכך, תבצעו בתהליך הלמידה גם תרגול אבחון של הלשון באופן עצמי במטרה לשפר את היכולת שלכם גם בטיפול עצמי של הנפש והגוף. אנחנו במכללת לוסקי מציעים לכם את קורסי ההכשרה הטובים ביותר לטיפול בנפש ובגוף ומציעים לכם מגוון עצום של קורסים איכותיים ומעמיקים שישפרו בצורה ניכרת את היכולות הטיפוליות שלכם, הן מול יחידים והן מול קבוצות מטופלים.

קורס אבחון דרך הלשון – נרשמים עכשיו!

לקבלת מידע נוסף על קורס אבחון דרך הלשון, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להשאיר את הפרטים האישיים שלכם בטופס מילוי הפרטים באתר ואנחנו במכללת לוסקי נחזור אליכם בהקדם עם כל המידע העדכני על הקורסים הבאים שלנו.

לחץ לכניסה
יש לך שאלה? לחץ כאן >
יש לך שאלה? אני זמין כעת בווטסאפ