קורס NLP מתקדם

מחפשים קורס המשך ללימודי NLP? הגעתם למקום הנכון!

קורס NLP מתקדם הוא קורס המשך לקורס NLP בסיסי והוא מקנה למשתתפיו ידע מעמיק יותר בעקרונות השיטה וכן מיומנויות מתקדמות בתחומי יישומה השונים. קורס זה מיועד לאנשים שכבר סיימו קורס NLP בסיסי ומעוניינים להעמיק את הידע והמיומנות שלהם בתחום זה, הן בטיפול מול יחידים והן בטיפול מול קבוצות וכחלק מסדנאות טיפול. הקורס מתאים לאנשים העוסקים בתחומי טיפול וחינוך ורוצים להשתמש ב-NLP כדי לשפר את היכולות הטיפוליות שלהם. במאמר הבא נפרט על היתרונות של הקורס ועל אופציות הלמידה המוצעות לכם כאן באתר.

קורס NLP תת מודע – מה לומדים?

קורס NLP תת מודע כולל תוכנית לימודים מקצועית במגוון נושאים, כגון מודלים פסיכולוגיים מתקדמים, טכניקות NLP מתקדמות ויישומים ספציפיים של NLP. הקורס מאפשר לכם להגדיל את הכלים המקצועיים שלכם בתהליך הטיפול באמצעות כלים עיוניים ומעשיים. כחלק מהקורס גם תלמדו לבצע תרגול טכניקות NLP מתקדמות בהנחיית ד"ר דני לוסקי ותרגול יישומים של NLP באופן עצמאי ומול קבוצה. הקורס מביא איתו יתרונות רבים,  בין אם זה לצורכי למידה עצמאית ובין אם זה לצורך שיפור היכולות שלכם כבעלי עסק טיפולי בתחום ה-NLP. תחום ה-NLP התפתח מאוד בישראל בשנים האחרונות ולכן כל ידע חדש שתוכלו לצבור בתחום יסייע לכם להגדיל ולהעצים את יכולות העסק שלכם.

היתרונות המרכזיים של לימודי NLP מתקדם

NLP מתקדם מקנה לתלמידים ידע מעמיק יותר בעקרונות השיטה ומיומנויות מתקדמות יותר ליישום השיטה בפועל. הקורס המוצע לכם כאן באתר יכול להוביל לקריירה בתחום הטיפול, החינוך ואף בתחום הייעוץ העסקי לעסקים וחברות. אנחנו במכללת לוסקי מציעים לכם להצטרף למאות התלמידים שלנו שכבר למדו את קורסי ה-NLP שלנו בהצלחה ונהנים משיפור משמעותי ביכולות הטיפול שלהם. הלימודים במכללה שלנו מתקיימים באופן היברידי באמצעות שיעורים מוקלטים, שיעורי זום ותרגול פרונטלי על פי הצורך והכל בהנחיית ממציא שיטת לוסקי – ד"ר דני לוסקי בכבודו ובעצמו.

קורס NLP מתקדם במכללה מובילה!

רוצים לדעת עוד על קורס NLP מתקדם? מתלבטים לאיזה קורס NLP להירשם? זה הזמן לפנות אלינו דרך האתר ולקבל את כל הפרטים לגבי קורס ה-NLP הבאים שלנו. אנחנו במכללת לוסקי פועלים בתחום הכשרת מטפלים כבר למעלה מ-3 עשורים ברציפות ויכולים להקנות לכם את הכלים המקצועיים ביותר בתחום ה-NLP.

לחץ לכניסה
יש לך שאלה? לחץ כאן >
יש לך שאלה? אני זמין כעת בווטסאפ