תרופות לוסקי – נטע הדר

תרופות לוסקי – ניתוח פרק מתוך “משחק החיים” מאת דני לוסקי
רשמה: נטע הדר

 יעקוב מתנער מאחריות

יעקוב: “אתה סומך על אחרים ומעביר להם סמכויות כדי להתנער מאחריות”, “כל זה מפחיד אותך ואז אתה מתחבא מתחת לשמיכה ומאמין שככה אתה בטוח יותר”, “אתה מבחין שהבעיות הן שבוחרות אותך ולא אתה הוא שבוחר את הבעיות”, “ומה אתה צריך לקחת אחריות על כל העולם ועל הכאב של אנשים אחרים”

אינטליגנציה של לב/הרהור – צ’

יכולת חיברות, חמלה, מחוייבות, קבלה, שילוב וניהול אחרים.

ציון: 180 מתוך 400

עולם: דלי

שנה: שבט

נפש: רגל ימין         

 1. בחר שלושה נושאים לטיפול בעבודה אותם אתה נוהג להעביר לאחרים, ובצע אותם בעצמך מהתחלה ועד הסוף. חזור על הפעולה שלוש פעמים בשבוע למשך שלושה שבועות.
 2. עסה את רגל ימין למשך 30 דקות, 3 פעמים בשבוע למשך שלושה שבועות.
 3. עזור לשלושה אנשים ביום לבצע דברים שונים. חזור על הפעולה בכל יום למשך שלושה שבועות.

כוונה: שים כוונה של רצון לקבל על מנת לתת. בתרופה מס’ 3 שים כוונה לתת בלבד.

ענג: אם תבצע את התרופות הנ”ל תפתח חוש אחריות ותוכל לעמוד מאחורי דברים שאתה עושה. תפסיק להתחבא ותתחיל ללכת בגאווה, תתחזק ותגלה את עצמך, תרגיש בטוח ליזום דברים ולהתקדם בחיים ותרגיש כאילו הכל מסביבך מצליח ומסתדר, תתחבר בקלות לאנשים ותהיה אוהב ונאהב.

נגע: אם לא תבצע את התרופות במדויק אתה תמשיך להתחבא ולהרגיש נרדף, תתגונן מפני אנשים ותנעל את האפשרויות שלך להתחבר ולהקשר אל אחרים. אתה תהפוך לאדם בודד ומנוכר, פחדן ומדוכא ותסתגר בתוך עצמך עד כדי חולי פיזי ונפשי.

אלכס עושה הצגות

אלכס: ” אתה מאשים אחרים כדי להיות צודק, אתה מפסיק להאשים אחרים, כדי להוכיח כי גם כעת אין שום שינוי, שוב אתה צודק”, “אתה עושה הצגות כדי שיראו אותך”, “אתה עושה הצגה של מי שמפסיק לעשות הצגות כדי שיראו שאתה מפסיק”.

אינטליגנציה של ממשלה – פ’

היכולת לשחרר את עצמך מיהירות, ידענות, צדקנות ושחצנות.

ציון: 140 מתוך 400

עולם: נוגה

שנה: רביעי

נפש: אף שמאל      

 1. הכן ארוחה רומנטית פשוטה וצנועה לבת זוגתך ואמור לה דברים אמיתיים מהלב, עשה זאת כל יום רביעי למשך שלושה חודשים.
 2. אמור לבת זוגך שאתה אוהב אותה לפחות 3 פעמים ביום, כל יום למשך חודש ימים.
 3. תרגל סדרת נשימות דרך נחיר שמאל, עשה זאת שלוש פעמים ביום (בבוקר כשאתה קם, בצהריים לפני הארוחה, ובלילה לפני השינה), כל יום, למשך שלושה שבועות.

כוונה: שים כוונה של רצון לתת. בתרופה מס’ 3 שים כוונה לקבל על מנת לתת.

ענג: אם תבצע את התרופות הנ”ל תהפוך לאדם פתוח ואוהב, רגיש ומבין. לאנשים יהיה קל להתחבר אליך ותמצא את עצמך מוקף באנשים מיוחדים שיעשו הכל למענך מתוך אהבה אמיתית. תחזק את הקשר עם בת זוגתך ולא תרגיש צורך להתחבא מאחורי מסכה ולעשות הצגות כל הזמן. תוכל להיות פשוט מי שאתה, ותהיה נפלא!

נגע: אם לא תבצע את התרופות במדויק אתה תמשיך להתחבא מאחורי מסכות, תתחפר בתוך האגו שלך ותבריח מעליך את כל הסובבים אותך. אתה תהיה בודד מאוד ותאבד את זהותך האמיתית. מהר מאוד תתקשה לדעת מי אתה ואפילו תשתגע ותפתח אישיויות שונות בכדי לנסות ולהתמודד עם עצמך ועם העולם שבחוץ.

ליאור משתנה

ליאור: “אתה יוצר התנגדות וביקורת קשה אצל אנשים רבים”, “אתה הופך יצור מוזר וחריג בעיני אלה שאינם תופסים את השינוי”.

אינטליגנציה של אחדות – 6

היכולת לחדד ולחזק את השונות שבך ובאחר על מנת ליצור אחדות והרמוניה.

ציון: 150 מתוך 400

עולם: יו”ה

שנה: עומק תחת

נפש: אגודל שמאל  

 1. התבונן ב-50 אנשים בכל יום ומצא לפחות שלושה דברים שאתה אוהב בהם, שדר להם את זה במחשבה/במילים. חזור על הפעולה בכל יום למשך שלושה שבועות.
 2. ערוך רשימה כיצד השינוי שאתה עובר יכול לתרום לסובבים אותך. רשום לפחות 10 סעיפים ושמור את הרשימה בארנק. בסוף כל יום הוסף לרשימה שלושה סעיפים לפחות. חזור על הפעולה למשך שלושה שבועות.
 3. עסה את אגודל שמאל במשך 5 דקות, 3 פעמים ביום (בבוקר כשאתה קם, בצהריים אחרי הארוחה ובלילה לפני השינה במיטה), כל יום למשך שלושה שבועות.

כוונה: שים כוונה לקבל על מנת לתת.

ענג: אם תבצע את התרופות הנ”ל אנשים יקבלו את השינוי שלך באהבה, תוכל להתפתח ולהשתנות באופן חופשי ובאמצעות השינוי לשפר את איכות החיים שלך ושל הסובבים אותך.

נגע: אם לא תבצע את התרופות במדויק אתה תמשיך לעורר התנגדות סביבך, תרגיש דחוי ותפסיק את התהליך שאתה עובר. אתה תתקע במקום ולא תוכל להתקדם ותרגיש שאין טעם לנסות ואין למה להתאמץ. בסופו של דבר תמצא את עצמך תקוע באותו מקום, כל החיים, בודד ואולי אף חולה.

יאיר חי בשקר

יאיר: ” אתה מספר סיפורים לעצמך כדי שתוכל לחיות בשלום עם השקרים שלך”, “אתה מפסיק לספר סיפורים לעצמך ואז אתה חי בשקר”.

אינטליגנציה של ריח – ז’

ללכת אחרי האמת שלי, ולהבחין בין שקר לאמת.

ציון: 170 מתוך 400

עולם: תאומים

שנה: סיון

נפש: טחול

 1. בסוף כל יום רשום ביומן האישי שלך לפחות שלושה עמודים על רגשותיך, עמדותיך, דעותיך על דברים שקרו במהלך היום וכיו”ב. רשום מי אתה ובמה אתה מאמין. חזור על הפעולה בסוף כל יום במשך חודש ימים.
 2. שב עם קערה של גרעינים שחורים וחשוב על לפחות 50 שקרים שאמרת לעצמך. על כל שקר הרם גרעין וחשוב מה האמת שהסתתרה מאחוריו- כשתמצא אותה, פתח את הגרעין, השלך את הקליפה ושמור את הזרע. בסיום התבונן בזרעים הלבנים ואכול אותם מתוך כוונה לקבל את האמת.
 3. עסה את אגודל שמאל במשך 5 דקות, 3 פעמים ביום (בבוקר כשאתה קם, בצהריים אחרי הארוחה ובלילה לפני השינה במיטה), כל יום למשך שלושה שבועות.

כוונה: שים כוונה לקבל על מנת לתת.

ענג: אם תבצע את התרופות הנ”ל אתה תפסיק לשקר לעצמך ותהיה מי שאתה באמת. אתה תכיר את עצמך ותפעל אך ורק על פי האמונות שלך. תפסיק לריב עם עצמך ותהיה אמיתי בפני אחרים ובפני עצמך.

נגע: אם לא תבצע את התרופות במדויק אתה תמשיך לחיות בשקר ותאבד אחיזה במציאות. לא תדע מה אמת ומה שקר, לא תבחין בין מציאות לאשליה וזה יכול להוביל אותך לידי שיגעון של ממש.

 

מיכאל לא רואה את האור

מיכאל: “אתה תמיד טועה”, “אתה שם לב שהעולם כולו בבעיות, בכאב ובחסך”, “אתה מבין שתמיד יהיו בעיות בחיים והחיים והבעיות הם כמו סיר ומכסה”, “אתה שואל את עצמך “מה ייצא לי מזה” “, “למה הוא מפקיר אותי כך לבורות, לכאב ולתקלות בלתי פוסקות” .

אינטליגנציה של אור– 1

היכולת להיות בוודאות שהכל בא מצד האור, הכל אור.

ציון: 130 מתוך 400

עולם: רוח אלוקים חיים

שנה: ראשית

נפש: אגודל ימין

 1. בכל בוקר עמוד מול המראה, חייך והצהר: “היום, ורק היום, זה היום הכי טוב שלי!”. חזור על הפעולה בכל יום למשך 40 יום.
 2. בסוף כל יום בצע מדיטציה עם נר למשך 40 דקות. חזור על הפעולה כל ערב במשך 40 יום.
 3. עסה את אגודל ימין במשך 5 דקות, 3 פעמים ביום (בבוקר כשאתה קם, בצהריים אחרי הארוחה ובלילה לפני השינה במיטה), כל יום למשך שלושה שבועות.

כוונה: שים כוונה לקבל.

ענג: אם תבצע את התרופות הנ”ל תרגיש שיש לך ברכה בכל דבר שקורה לך בחיים. תהיה אדם מאושר וחזק ודברים תמיד יסתדרו על הצד הטוב ביותר.

נגע: אם לא תבצע את התרופות במדויק דברים ימשיכו להשתבש ואתה רק תלך ותתיאש מלהתמודד עם הקשיים. תהיה אדם מדוכא ולא תהיה מסוגל להתמודד עם מה שיזמן לך היקום. תחמיץ הזדמנויות להצליח כי פשוט  תוותר מראש מתוך מחשבה שזה לא יסתדר ותהיה תקוע באותו מקום. בסופו של דבר זה עלול להשפיע עליך פיזית ולהתבטא במחלות ובעיות שונות בתפקודך הגופני והנפשי.

 

בני רוצה להיות נאהב

בני: ” אתה דואג כל הזמן להראות טוב כדי למצוא חן בעני אחרים” .

אינטליגנציה של אהבה– 3

לעשות דברים מאהבה כתרופה של כל התרופות.

ציון: 180 מתוך 400

עולם: מים מרוח

שנה: טוב

נפש: אמה ימין

 1. בכל בוקר עמוד מול המראה למשך 7 דקות וציין לפחות 10 דברים שאתה אוהב בעצמך היום. חזור על הפעולה בכל בוקר למשך שלושה שבועות.
 2. אמור לעצמך “אני מי שאני וכך אני אוהב אותי!”. חזור על ההצהרה שלוש פעמים ביום (בבוקר כשאתה קם בסיום העמידה מול הראי, בצהריים לפני הארוחה ובלילה לפני השינה), כל יום למשך שלושה שבועות.
 3. עסה את אמה ימין במשך 5 דקות, 3 פעמים ביום (בבוקר כשאתה קם, בצהריים אחרי הארוחה ובלילה לפני השינה במיטה), כל יום למשך שלושה שבועות.

כוונה: שים כוונה לקבל לעצמך בלבד.

ענג: אם תבצע את התרופות הנ”ל תלמד לאהוב את עצמך כפי שאתה, תפסיק לנסות להרשים אחרים ותהיה חופשי לאהוב ולהיות נאהב. אנשים ירגישו את האהבה שלך כלפי עצמך וידבקו בה בעצמם ותהיה מוקף באהבה מסביבתך ומתוכך.

נגע: אם לא תבצע את התרופות במדויק אתה לא תאהב את עצמך ולכן לא תצליח למצוא אהבה אצל אחרים. הביטחון העצמי שלך ירד ותרגיש חסר חשיבות, אנשים ירתעו מהניסיונות הנואשים שלך להשיג תשומת לב ואהבה ותמצא את עצמך בודד מאוד ואפילו לא מסוגל להסתדר לבד עם עצמך. תהיה מבולבל, מדוכא ואפילו חולה.

 

משה לא מבין

משה: ” אתה לומד ולומד ואז אתה מבחין שככל שאתה לומד יותר אתה מבין פחות” .

אינטליגנציה של ריפוי– 8

היכולת להבין שככל שאתה לומד יותר, כך אתה יודע פחות.

ציון: 400 מתוך 400 (מוצף)

עולם: וה”י

שנה: עומק מערב

נפש: אמה שמאל

 1. בחר שלושה נושאים שהיית רוצה ללמוד והגבל את עומק הלימוד. בחר נקודות עיקריות וברורות והתמקד בהן בלבד מבלי לזלוג לנקודות נוספות. התחל מקטן. חזור על הפעולה פעם בשבוע למשך 40 יום.
 2. אמור לעצמך “הידע הוא אינסופי, אך זמין עבורי בכל מקום!”. חזור על ההצהרה שלוש פעמים ביום (בבוקר כשאתה קם בסיום העמידה מול הראי, בצהריים לפני הארוחה ובלילה לפני השינה), כל יום למשך שלושה שבועות.
 3. עסה את קמיצה שמאל (אינט’ 9) במשך 5 דקות, 3 פעמים ביום (בבוקר כשאתה קם, בצהריים אחרי הארוחה ובלילה לפני השינה במיטה), כל יום למשך שלושה שבועות.

כוונה: שים כוונה לקבל על מנת לתת.

ענג: אם תבצע את התרופות הנ”ל תלמד איך ללמוד ותדע להשתלט על הידע בצורה הנכונה. תחוש סיפוק וסקרנות ותוכל ללמוד ולהתפתח תוך הרגשת ביטחון ושליטה בחומר ובנעשה. תרחיב את אופקיך ותגיע לשיאים חדשים.

נגע: אם לא תבצע את התרופות במדויק אתה תלך לאיבוד בים של ידע אינסופי, תאבד תקווה להצליח ללמוד ותרגיש תסכול עמוק וייאוש. בסופו של דבר תוותר על למידה ותשקע בבורות, דיכאון ואפטיות.

 

מנשה פועל על אוטומט

מנשה: “אתה פועל כמו אוטומט ברוב הדברים שקורים לך ” .

אינטליגנציה של חופש– 4

היכולת להיות או לא להיות בכל מקום בו אני נמצא.

ציון: 140 מתוך 400

עולם: אש ממים

שנה: עומק רע

נפש: קמיצה ימין

 1. הפעל כח התנגדות על עשרה דברים שונים במהלך היום. חזור על הפעולה כל יום למשך 40 יום.
 2. אמור לעצמך: “אני יכול לעשות X? אני יכול לא לעשות X? מה אני רוצה?” חזור על הפעולה 10 פעמים ביום, כל יום למשך שלושה שבועות.
 3. עסה את קמיצה ימין במשך 5 דקות, 3 פעמים ביום (בבוקר כשאתה קם, בצהריים אחרי הארוחה ובלילה לפני השינה במיטה), כל יום למשך שלושה שבועות.

כוונה: שים כוונה לקבל.

ענג: אם תבצע את התרופות הנ”ל תהיה אדם חופשי, תפעל מתוך הרצונות האמיתיים שלך ולא מתוך תגובה וכך תהיה שלם עם עצמך ועם החלטותיך. תקבל את ההחלטות הנכונות ותרגיש שאתה מנתב את חייך.

נגע: אם לא תבצע את התרופות במדויק אתה תרגיש שאתה מאבד שליטה על החיים שלך, תרגיש כמו בכלא ותתחרט על החלטות שהחלטת באופן אינסטינקטיבי, תרגיש נשלט וחסר אונים ותאבד את הרצון לפעול ולקדם את חייך.

 

ברוך לא מכיר את עצמו

ברוך: “אתה כבר לא מכיר את עצמך”.

אינטליגנציה של התבוננות– 7

היכולת לדעת את עצמך דרך התבוננות ודרך המשוב שאתה מקבל מהסביבה.

 ציון: 130 מתוך 400

עולם: וי”ה

שנה: עומק מזרח

נפש: אצבע שמאל

 1. בצע מדיטציית התבוננות למשך 40 דקות. חזור על הפעולה כל יום למשך 40 יום.
 2. בסוף כל יום בחר שלוש סיטואציות מרכזיות שהתרחשו ובחן את התנהגות הסביבה כלפיך. שאל את עצמך: “מה זה אומר עלי?” ורשום על דף לפחות 10 דברים שהבנת על עצמך. עשה זאת בסוף כל יום למשך שלושה שבועות.
 3. עסה את אצבע שמאל במשך 5 דקות, 3 פעמים ביום (בבוקר כשאתה קם, בצהריים אחרי הארוחה ובלילה לפני השינה במיטה), כל יום למשך שלושה שבועות.

כוונה: שים כוונה לקבל על מנת לתת.

ענג: אם תבצע את התרופות הנ”ל תגביר את המודעות העצמית שלך ותכיר אותך. תדע להבין מי אתה ומה אתה משדר ותוכל להשתפר ולתקן את דרכיך על פי המשוב שיתקבל. תרגיש שאתה מכיר את עצמך עד לפרט הקטן ביותר וכך יהיה לך קל יותר להתנהג בחופשיות ולהתחבר לאנשים ברמות עמוקות ואמיתיות.

נגע: אם לא תבצע את התרופות במדויק אתה תרגיש שאינך מכיר את עצמך, תאבד קשר עם עצמך ותהיה זר עבורך. אתה לא תדע איך להתנהל כלפי הסובבים אותך ותרגיש שכולם דוחים אותך, אתה תהיה בודד- גם בפני עצמך, ותרגיש שנפערת בתוכך תהום עמוקה של תסכול ויאוש.

 

גברי עבד לרצונותיו

גברי: “אם אתה עני אתה רוצה להיות עשיר, אם אתה עשיר אתה רוצה להיות יותר עשיר”,
“אתה מבין שרק אם אתה רוצה ומשתוקק למשהו אתה אדם חי”, “כאשר אתה רוצה מאוד משהו אתה הופך עבד לרצונות שלך”.

אינטליגנציה של עושר– ג’

היכולת להבין שהרבה או מעט אינם משפיעים על השמחה שלך.

 ציון: 150 מתוך 400

עולם: צדק

שנה: ראשון

נפש: עין ימין

 1. בכל יום מצא לפחות 100 דברים להגיד עליהם תודה. חזור על הפעולה בכל יום למשך 40 יום.
 2. כסה את עין שמאל וקרא עמוד בספר או עיתון. עשה זאת 3 פעמים ביום (בבוקר כשאתה קם, בצהריים אחרי הארוחה ובלילה לפני השינה במיטה), כל יום למשך שלושה שבועות.

כוונה: שים כוונה לקבל לעצמך בלבד.

ענג: אם תבצע את התרופות הנ”ל תרגיש אדם חופשי ומאושר. תהיה שמח בכל רגע נתון מחייך ולא תהיה תלוי בדבר. תקרין אושר ותגרום לאנשים סביבך להיות מאושרים, ע”י זה תרחיב את מעגל החברים שלך ואפילו תמצא זוגיות בריאה. תרגיש עשיר בכל יום ויום.

נגע: אם לא תבצע את התרופות במדויק אתה תמצא את עצמך אדם דכאוני ומלא בהתמכרויות- קניות, אוכל, יוקרה, אתה פשוט תכניס את עצמך לחובות אדירים רק בשביל להיות מאושר, וכשיגמרו לך המשאבים- כבר לא ישאר מה שיחזיק אותך.


 

בר אינו ניתן לשינוי

בר: ” אתה שם לב שאתה יישות מוצקה שאינה ניתנת לשינוי”.

אינטליגנציה של בראשית– 2

היכולת להתחיל כל דבר מהתחלה בכל מקום, בכל גיל ובכל זמן.

 ציון: 130 מתוך 400

עולם: רוח מרוח

שנה: אחרית

נפש: אצבע ימין

 1. הכן שרשרת מחרוזים צבעוניים. פרק אותה והתחל מחדש מצבע אחר וראה שבכל פעם התוצאה נפלאה! חזור על הפעולה שלוש פעמים ביום (בבוקר כשאתה קם, בצהריים לפני הארוחה ובלילה לפני השינה), למשך שלושה שבועות.
 2. כתוב משהו באורך שלושה עמודים. קרע אותו והתחל מחדש. עשה זאת שלוש פעמים בשבוע למשך שלושה שבועות.
 3. עסה את אצבע ימין למשך 5 דקות. עשה זאת 3 פעמים ביום (בבוקר כשאתה קם, בצהריים אחרי הארוחה ובלילה לפני השינה במיטה), כל יום למשך שלושה שבועות.

כוונה: שים כוונה לקבל על מנת לתת.

ענג: אם תבצע את התרופות הנ”ל תרגיש שהכל אפשרי עבורך. תתמלא באנרגיות חדשות ותרגיש צעיר ב10 שנים לפחות. החיים שלך יהיו מלאי חידושים וחוויות ותהיה אדם מאושר.

נגע: אם לא תבצע את התרופות במדויק אתה תשאר תקוע איפה שאתה היום, מבלי להתפתח או להשתנות, תרגיש זקן מאוד ותשקע לשגרה משעממת ומדכאת. אנשים ישתעממו מלהיות איתך ובזמן שכולם יתקדמו וינצלו כל שניה מהחיים שלהם על הצד הטוב ביותר- אתה תישאר מאחור ממורמר ועיקש.

 

שמעון הולך ודועך

שמעון: ” אתה מאבד את כוח החיים שלך, אתה פשוט הולך ודועך”.

אינטליגנציה של חיים– כ’

היכולת לחולל שינוי פנימי, להיות בתנועה ולהעביר הלאה.

ציון: 140 מתוך 400

עולם: חמה

שנה: שלישי

נפש: אף ימין

 1. שנה את סדר הרהיטים בחדר השינה ובסלון שלך. עשה זאת פעם בשבוע למשך שלושה חודשים.
 2. קנה שתי חולצות בצבעים שאינך רגיל ללבוש ולבש אותן  פעמיים בשבוע למשך שלושה שבועות.
 3. שמע מוזיקה שאינך רגיל לשמוע במשך 40 דקות כל יום. חזור על הפעולה למשך 40 יום.

כוונה: שים כוונה לקבל על מנת לתת.

ענג: אם תבצע את התרופות הנ”ל תגלה את החיים מחדש. אתה תתחיל להנות ולהרגיש כאילו אין יום שדומה לקודמו. תרגיש צעיר בלפחות 10 שנים ותחווה חוויות של פעם בחיים.

נגע: אם לא תבצע את התרופות במדויק אתה תמשיך לחיות בחיי שגרה ולבסוף תאבד את שמחת החיים, אם תמשיך כך עוד זמן רב זה עלול להתבטא בבעיות פיזיות ממש ובגיל 40 תרגיש כמו בן 80.

 

 

קובי מאוכזב

קובי: “אתה נותן מעצמך והרבה ומבחין שאחרים לא מחזירים לך כפי שאתה מעניק להם”.

אינטליגנציה של קבלה– ש’

היכולת להגדיר את מידת כוח הרצון לקבל לעצמך ואת כיוונו.

ציון: 390 מתוך 400 (הצפה)

עולם: שמים | אש

שנה: חום

נפש: ראש

 1. פעם בשבוע ערוך ארוחת ערב מיוחדת אך ורק בשבילך. הדלק נרות, השמע מוזיקה שאתה אוהב והכן את האוכל האהוב עליך. חזור על הפעולה למשך שלושה חודשים.
 2. עסה את הקרקפת, הרקות והפנים למשך 30 דקות פעם ביום. חזור על הפעולה למשך 40 יום.

כוונה: שים כוונה לקבל לעצמך בלבד.

ענג: אם תבצע את התרופות הנ”ל תתחיל לקבל את התוצאות הרצויות- תהיה פחות תלוי בסביבה, תיתן דברים מאהבה ולעולם לעולם לא תתאכזב מהתוצאה.

נגע: אם לא תבצע את התרופות במדויק אתה תמשיך לחפש אהבה אצל אחרים, תמשיך לתת ולהתאכזב, לצפות ולא לקבל ובסופו של דבר תהיה מדוכא ומיואש מחוסר הנתינה של אחרים כלפיך. בעקבות כך תהיה נואש עוד יותר לקבל מהאחר ותהפוך תלותי ומציק ואנשים ידחו אותך, תיכנס למעגל של חוסר אינסופי.

יגאל איבד משמעות

יגאל: “הכל חסר משמעות”.

אינטליגנציה של שמיעה– ו’

יכולת שמיעת קולות/צלילים/תדרים, להעניק משמעות ולפתח משמעת.

ציון: 130 מתוך 400

עולם: שור

שנה: אייר

נפש: מרה

 1. בכל יום עבור על 20 משפטי כפל לשון ומצא את כל המשמעויות. חזור על הפעולה למשך שלושה שבועות.
 2. בכל יום התבונן ב50 פריטים/אנשים וחשוב מה המשמעות שלהם עבורך. חזור על הפעולה למשך 40 יום.
 3. מצא אדם אחד משמעותי עבורך ודבר איתו לפחות 3 פעמים ביום (בשיחה או הודעה). חזור על הפעולה למשך חודש ימים.

כוונה: שים כוונה לקבל על מנת לתת.

ענג: אם תבצע את התרופות הנ”ל תמצא את טעם החיים, תרגיש שכל דבר הוא חשוב ומיוחד ותאהב בחיים בכל יום מחדש.

נגע: אם לא תבצע את התרופות במדויק אתה תאבד כל טעם לחיים ותסתכן בלאבד את החיים עצמם.

לוסקי
לוסקי
ד"ר דני לוסקי PhD - יוצר ומפתח שיטת לוסקי. מפתח מבחני איטליגנציה i32. ראש מכללת לוסקי. יו"ר הלשכה למקצועות בריאות משלימים, מנטור של מנהלי עסקים בכירים במשק. מטפל בשיטת לוסקי - רפואה משולבת - טיפול במחלות וכאב, טיפול זוגי, טיפול משפחתי, טיפול בחרדות, טיפול בדיכאון, טיפול בהפרעות אכילה. ד"ר לוסקי כתב 17 ספרים בנושאי חינוך, זוגיות, בריאות וסודות ההצלחה. 054-4497799
לחץ לכניסה
יש לך שאלה? לחץ כאן >
יש לך שאלה? אני זמין כעת בווטסאפ